Logitech G Pro X Superlight Wireless Problemi [ 2022 ]

Svarog

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar.

3 gün önce satın almış olduğum G PRO X superlight mouse alıp bilgisayara taktığım da güzel bir şekilde Wireless üzerinden kullanabiliyordum. Sonrasında NVIDIA Reflex özelliğini kullanmak için " ASUS ROG Swift PG258QNR " marka monitörün arkasında ki 3.0 USB portuna Wireless kablosunu takıp yine kullanabilir olduğunu gördüm. Ardından G HUB programı üzerinden yazılım desteğini veya güncellemesini yapsın diye programı indirdim. Wireless üzerinde takılıyken yazılım güncellemesini yapmayıp mouse takılı olması gerektiği uyarısı üzerine mouseyi kabloya bağlayıp güncellemesini yaptırdım. Yaptırdıktan sonra da çıkartıp Wireless'a geçeyim dediğim bir baktım ki mouse ışığı yanıyor ama wireless gitmiş. GHub kaldırıp denedim düzelmedi, tekrar kurdum düzelmedi. Wireless takılı olduğunda uyarı olarak " Wireless güncellemesi mevcut yüklemek için tıklayınız " gibi ibare var ama tıklayınca yine wireless görmediği için yazılımı yüklemiyor.

Denediklerim :
- Wireless için USB'i Dongel'dan çıkartıp düz bir şekilde bilgisayara taktım Dongel olmadan takmayınız uyarısı çıktı
- Bilgisayara USB portlarını teker teker deneyip açmayı denedim yine olmadı
- GHub programı üzerinden eşleştir dedim fare adı falan çıkıyor ama hata veriyor.
- Windows 11 kullandığım için bir sorun olduğunu düşünüyorum.
- Monitörün usb'sinden de denedim işe yaramadı.
- GHub kablolu olunca fareyi düzgün bir şekilde görüyor.

Bu Wireless yazılımını GHub üzerinde kurmadan herhangi bir exe'si falan yok mu ? Kuralım da kurtulalım şu illetten.

Şimdiden teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri