Soru Logitech G Pro X Vs Corsair Void Rgb Elite

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba,

Ben bir kulaklık almak istiyorum. Araştırmalarım sonucu ve daha öncesinde de bu forumda sorduğum sorunun yanıtı olarak bu kulalıklar önerilmişti. Kulaklıkların yorumlarını okuduğum zaman G Pro X modelinin kulaklara yaptığı baskı sonucu baş ağrısı veya kulak ağrısı yapabileceğini okudum. Bu forumda bu kulaklıklardan kullanan insanlar olduğunu biliyorum o yüzden sormak istedim. G Pro X kulaklara gerçeken çok baskı yapıyor mu?
G Pro X mi daha iyidir Corsair Void Rgb Elite mi? İki kulaklık arasında birini seçtiğimde kablolu modelini mi kullanmalıyım kablosuz mu? Kablosuz kulaklıklarda gecikme sıkıntısı yaşar mıyım?

Teşekkürler.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,960
Merhaba,

Ben bir kulaklık almak istiyorum. Araştırmalarım sonucu ve daha öncesinde de bu forumda sorduğum sorunun yanıtı olarak bu kulalıklar önerilmişti. Kulaklıkların yorumlarını okuduğum zaman G Pro X modelinin kulaklara yaptığı baskı sonucu baş ağrısı veya kulak ağrısı yapabileceğini okudum. Bu forumda bu kulaklıklardan kullanan insanlar olduğunu biliyorum o yüzden sormak istedim. G Pro X kulaklara gerçeken çok baskı yapıyor mu?
G Pro X mi daha iyidir Corsair Void Rgb Elite mi? İki kulaklık arasında birini seçtiğimde kablolu modelini mi kullanmalıyım kablosuz mu? Kablosuz kulaklıklarda gecikme sıkıntısı yaşar mıyım?

Teşekkürler.
Corsair Void elite ciddi anlamda ağır bir kulaklık. Kablolu alıp Blackshark v2 alırsanız hem rahat edersiniz hemde çok daha iyi bir performans alırsınız

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Corsairi kullanmadım fakat şuan logitexh kullanıyorun 2yıldır, kafamda ortalamanın üstü büyüklügündedir kafama hiç baskı yapmıyor sesindende gayet memnunun valorantta gayet iyi ses kasılıyor. Kutudanda kumas ve deri ped çıkması iyi yazın kumaş kışın deri kullanıyorum.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,960
Corsairi kullanmadım fakat şuan logitexh kullanıyorun 2yıldır, kafamda ortalamanın üstü büyüklügündedir kafama hiç baskı yapmıyor sesindende gayet memnunun valorantta gayet iyi ses kasılıyor. Kutudanda kumas ve deri ped çıkması iyi yazın kumaş kışın deri kullanıyorum.
Gpro x yerine yinede void elite alırdım ya

Mr Wick

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kesinlikle arkadaşın önerdiği razeri alın ben kullanıyorum, logitechten uzak durun overrated marka.

KS

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Peki hepinize cok tesekkur ederim.

Razer veya logitech sectigim bir senaryoda sizce kablolu mu almak daha mantikli kablosuz mu? Oyunlarda veya herhangi bir seyde gecikme yasar miyim?

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,960
Peki hepinize cok tesekkur ederim.

Razer veya logitech sectigim bir senaryoda sizce kablolu mu almak daha mantikli kablosuz mu? Oyunlarda veya herhangi bir seyde gecikme yasar miyim?
Yaşamazsınız ama tercihiniz razer yönünde olsun. Tavsiyem razer

Attığım kulaklığın pro modeli kablosuzu oluyor

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Merhaba,

Teşekkürler.
bu kulaklığı asla almayın

logitech g pro x sakın almayın

sennheiser cx80s şu kulaklık logitech g pro x e bin basar bak o derece söliyorum

ayak sesinden cok silah sesi geliyo

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
sennheiser cx80s bu marka bu model

bu arada şiddetle tavsiye edeceğim kulak içi kulaklık alın cok rahat

logiteche 4 3 k vereceğime kulak içi alırım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri