Logitech G213 nasıldır?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Merhaba arkadaşlar,

Bu klavyeyi kendi veya çevresinde kullanan varmı? Kronik sorunları vs varmı? Görünüşü bayağı bi iyi, fiyatıda öyle. Ayrıca Logitech' e ayrı bi sevgim var :). İnternetde pek iyi yorumlar okumadım maalesef.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
600₺ de iyi bir fiyat bence ama klavye sorunsuzsa tabi.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
"Şikayet var" adlı site üzerinde çoğu kişi tuşlarının kısa sürede bozulduğunu söylemiş hocam bir bakın isterseniz:
Ben şahsen iyi bir klavye olarak biliyordum inceleme videolarında falan iyi diyorlar (hatta Taner abide incelemişti) fakat yanlış bilgi vermeyeyim bildiklerim bu kadar

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Taner hocayı izleyeyim bir o zaman.

Lover4Life

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
seneler önce çoğu kişi tarafından tercih edilen fakat günümüzde çokça rakibi bulunan son derece standart membran bir klavyedir kendileri, rakipleri ise şu şekildedir;
razer cynosa v2
steelseries apex 3
asus tuf gaming k1
corsair k55
hyperx Alloy core rgb
Not: tıklama ömrü bakımından yukarıdeki rakiplerinden bir tık az ömürlü
bu fiyata alınır mı ? - neden olmasın

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Taner hocayı izleyeyim bir o zaman.
fakat baya uzun bir süre önce incelemişti (5 yıl önce falan) hocam ek olarak yeni inceleyen herhangi bir kanal var ise oradanda bakın isterseniz

birde benim bir arkadaşım uzun zaman önce logitech in bir klavyesini almıştı g213 dü diye hatırlıyorum bir sorayım fikirlerini yazarım burayada hocam

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Eh işte. Su dökülse gg. Bilek desteği lazım o güzel. Onun dışında sade haflerde hafif bir led. Çok ses çıkarması bayağı bir soğuttu kendinden.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Merhaba arkadaşlar,

Bu klavyeyi kendi veya çevresinde kullanan varmı? Kronik sorunları vs varmı? Görünüşü bayağı bi iyi, fiyatıda öyle. Ayrıca Logitech' e ayrı bi sevgim var :). İnternetde pek iyi yorumlar okumadım maalesef.
Zamanında almayı düşünüyordum. Bütçesel problemden dolayı alamamıştım. İlle de mekanik olsun demiyorsan alınır.

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Kronik sorunlu bir klavye, bunun yerine Razer Cynosa V2 öneririm. Bu klavyeye bulaşmayın. Çift tıklama ve algılamama sorunu en basit örnekleridir.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Kronik sorunlu bir klavye, bunun yerine Razer Cynosa V2 öneririm. Bu klavyeye bulaşmayın. Çift tıklama ve algılamama sorunu en basit örnekleridir.
Pahalı bir tık ama bayağı iyi. Listeme aldım saolun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri