LOGITECH G633 ARTEMIS SPECTRUM 7.1 Aux kablosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufukbarin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Kullanmakta olduğum kulaklığın aux kablosunu kaybettim. Yerine kullanabileceğim bir kablo bulamadım. Türkiye desteğinde yedek parçası yok. Amerika desteğinde ise her türlü yedek parça var. Nasıl bir yol izleyebilirim. Yerine kullanabileceğim bir aux kablosu var mı ? HyperX cloud II nin sürücüsü uyar mı ? Her türlü yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim :) . 

İyi forumlar.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Kablonuz kaç boğum JAK girişine sahip? 3. parti bir kablo önerebiliriz belki.

Ayrıca kulaklığınızın özelliklerinde USB kablosu ile de ses alınabildiği yazıyor. USB kablosu çıkmadı kutusundan?

KS

ufukbarin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ufukbarin' Alıntı:
Merhabalar,

Kullanmakta olduğum kulaklığın aux kablosunu kaybettim. Yerine kullanabileceğim bir kablo bulamadım. Türkiye desteğinde yedek parçası yok. Amerika desteğinde ise her türlü yedek parça var. Nasıl bir yol izleyebilirim. Yerine kullanabileceğim bir aux kablosu var mı ? HyperX cloud II nin sürücüsü uyar mı ? Her türlü yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim :) . 

İyi forumlar.

USB sadece şarj ediyor ses vermiyor. Kablo 4 pin ve bir türlü 4 pin kablo bulamadım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Tamam size attığım kablo oluyor. Onu alabilirsiniz 4 kutuplu bir kablo almanız yeterli ses alırsınız sorunsuz. Sadece kablo üzerindeki kontrolcü olmadığı için o kontrolleri kablo üzerinden yapamayacaksınız. Windows üzerinden yapacaksınız olay bu bir sorun yok önerdiğimi yada benzer 4 kutuplu başka bir AUX kablo alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri