Soru Logitech G733 Yerine Alınabilecek Kulaklık Varmı?

ege3236

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Herkese merhaba arkaşalar, evde fazla bağıramayacağımdan mikrofonu güzel lightspeed gaming bir kulaklık istiyorum bütçe 4,5 bin tl çok aşmadıkça yukarı oynayabilir. Kulaklık hakkında sponsorluk olarak yayıncılar bir kaç ay kullanıp bırakıyor kimsede önermiyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Herkese merhaba arkaşalar, evde fazla bağıramayacağımdan mikrofonu güzel lightspeed gaming bir kulaklık istiyorum bütçe 4,5 bin tl çok aşmadıkça yukarı oynayabilir. Kulaklık hakkında sponsorluk olarak yayıncılar bir kaç ay kullanıp bırakıyor kimsede önermiyor
Blackshark v2 pro, g733e göre gecikmesi düşük

KS

ege3236

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
çoğu kişi mikrofonunu beğenmemiş, kısa bir süre sonra seslerde bozulmuş başka öneriniz varmı?
Hangi kulaklıkta? Wirelesslarda mikrofonu iyi olan yok zaten bi virtuoso var onunda oyunlarda kalitesi iyi değil. Ses bozulmasını nereden gördünüz link atar mısınıx

KS

ege3236

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hangi kulaklıkta? Wirelesslarda mikrofonu iyi olan yok zaten bi virtuoso var onunda oyunlarda kalitesi iyi değil. Ses bozulmasını nereden gördünüz link atar mısınıx
birde bsğlantı mesafesi çok kısaymış (Alman amazon yorumlarını okudum almanyada yaşıyorum)

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
orada 4,5 burada max 150 euro falan hadi 5k diyelim bütçe 5k
Artık markalar türkiye özel fiyatlandırma yapıyor yani tam olarak rakamlar uyuşmuyor.
40 Euro Razer Seiren Mini
90 Euro Logitech g535

G535 deneyimleyemedim ama hem g733 hemde g535 deneyenler çok benzediklerini aralarında çok fark olmadığını söylüyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri