Çözüldü Logitech Mouse,Klavye,Kulaklık Alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Klavye için bahsetmiştim hocam mekanik genelde biraz ses yapar herkes için uygun olmayabiliyor
Bende var yarı mrkanik klavyr yeni almıştım isterseniz önerebilirim space tuşuyla enter sesli gerisi sessiz önerebilirim isterseniz?

KS

Fenrir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Önerilere açığım

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bende var space tuşu ve enter tuşu dışında neredeyse sessiz yarı mekanik olurmu? Yeni almışıtım
Yarı mekanik ama ne kadar yarı yani mekanige benzediği konusunda fikrim yok hocam, sizi rahatsiz etmiyorsa ve ciddi paralar vermediyseniz kullanın gitsin. Daha fazla merakınız olursa ürünle alakalı marka modelle yeni konu açabilirseniz kullanan üstadlar yardımcı olsun arkadaşın tavsiye konusunu kirletmeyelim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Logitech markasından başka adam gibi 7K bütçe civarlarını çok aşmadan kablosuz ürün gamı iyi olan başka marka bulamadım. Ancak ürün önerimi klavyeyi değiştirip alternatif tek bir siteden sunacağım size.

- Çok daha iyi bir klavyedir.

Toplamda burası 7.567 TL yapıyor.

Son düzenleme:
KS

Fenrir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Logitech markasından başka adam gibi 7K bütçe civarlarını çok aşmadan kablosuz ürün gamı iyi olan başka marka bulamadım. Ancak ürün önerimi klavyeyi değiştirip alternatif tek bir siteden sunacağım size.

- Çok daha iyi bir klavyedir.

Toplamda burası 7.567 TL yapıyor.
Hocam bilgine emeğine sağlık numpad olması benim için daha iyi olurdu valla alışmışız:)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Evet hocam steelseriese de baktım ama 10 k yı bulcak gibi bu skaladakiler en mantıklısı bunlar
Bende baktım APEX PRO klavye + AEROX 9 kablosuz mouse + Arctis 7 veya 9 kablosuz kulaklık ürünle 9000 TL civarı yapıyor ortalama. ASUS desen adam gibi kablosuz kulaklığı yok bu bütçeye sığacak. Corsair desen kablosuzda adam gibi mouse yok oyuncu odaklı. Zaten pekte fazla marka kalmadı. Logitech iyidir.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri