M.2 SSD takma (Msi H410M Pro-VH)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

em1nadgzl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar msi h410m pro vh anakartım var. Bu aralar m2 ssd alacağım fakat m2 yuvasına baktığımda m2 yi sabitleme vidası slotun çok yakınında ama m2 daha uzun nasıl oluyo ben anlamadım montajını nasıl sağlayacağım ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
M.2 disklerin farklı standartları vardır. Anakartınız tüm standartlara uygun yani 3 farklı boyutta M.2 disk standardını destekliyor. Alacağınız diskin bu özelliğine bakmanıza gerek yok. M.2 önerisi isterseniz bütçe vermeniz yeterlidir.

KS

em1nadgzl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
öncelikle verdiğiniz bilgiden dolayı teşekkür ederim. Bu ürünü düşünmüştüm ben ,sizinle de paylaşayım ; 

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Şuan incehesapta indirimler var. Listeye iyi bir M.2 disk girebilir. Liste yenilendikçe siz yazın disk girerse alın yada almayın derim. Eğer uygun bir disk girmez ise listeye Sandisk Ultra 3D M.2 500 GB ürünü alın daha iyi bir disktir.

KS

em1nadgzl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ince hesaba baktım fakat hi level gibi markalar bana çok güven verdiğini söyleyemem onun dışında önerdiğiniz sandisk te fena değil onu değerlendirebilirim suanda en ucuz 522 tl bandında satılmakta.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Hi level yok sadece orada ki bende o markayı önermem zaten. Size bahsettiğimi anlamamışsınız.   indirim olacak 22.00 da ürünler listeniyor şuan. Listeye m.2 disk girerse yazın alın yada almayın diyeceğim.

Önerdiğim markalar;

• TEAM
  • PNY
  • Patriot
  • Adata/XPG
  • Kingston/HyperX
  • WD
  • Corsair
  • Gigabyte
  • Samsung
  • Toshiba
  • Seagate
Özellikle bu markaları öneririm. TEAM MP34 veya PNY XLR8 CS3030 ürünleri oldukça başarılı disklerdir. Genelde indirime giriyorlar öneririm özellikle TEAM MP34 ürününü başta öneririm.

KS

em1nadgzl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
peki bu gaming gecesi hangi tarihe kadar geçerli olacak ? belli bi süresi var mı çünkü hemen almayacağım 1 2 ay içinde alabilirim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Her Cuma saat 22.00 ile gece 02.00 arasında gerçekleşiyor ama ürünler genelde ilk 5-10dk. da tükeniyor. Yani ürün gördüğünüzde almanız gerek.

KS

em1nadgzl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
anladım,çok teşekkür ederim yardımlarınız için çok sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri