M2 + HDD Hız Fark Eder Mi ?

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Laptopumda şu anda 1 TB HDD var ama yavaş. M2 de ekleyeceğim. Windowsu HDD den silip M2 ye yeni Windows kurmayı düşünüyorum. Hızda nasıl bir değişim olur ? Windowsu HDD den nasıl kaldırabilirim ? Veya HDD deki Windowsu M2 ye aktarabilir miyim ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
Laptopumda şu anda 1 TB HDD var ama yavaş. M2 de ekleyeceğim. Windowsu HDD den silip M2 ye yeni Windows kurmayı düşünüyorum. Hızda nasıl bir değişim olur ? Windowsu HDD den nasıl kaldırabilirim ? Veya HDD deki Windowsu M2 ye aktarabilir miyim ?
M2 ye direk Windows'u kur

KS

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
M2 ye direk Windows'u kur
Şimdi M2 SSD yi taktığımı düşünelim direkt görür mü laptop ?
Görürse de HDD de kurulu Windows ama ben Windowsu M2 de kullanmak istiyorum çünkü laptop hızlansın istiyorum.
HDD deki Windowsu M2 ye aktarabilir miyim ? (Yani M2 de Windows olsun HDD de olmasın)
Aktaramıyorsam da HDD den Windowsu kaldırıp M2 ye Windows kurabilir miyim ? (Biostan mı kuracağım ?)
@Sahuraka

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
Şimdi M2 SSD yi taktığımı düşünelim direkt görür mü laptop ?
Görürse de HDD de kurulu Windows ama ben Windowsu M2 de kullanmak istiyorum çünkü laptop hızlansın istiyorum.
HDD deki Windowsu M2 ye aktarabilir miyim ? (Yani M2 de Windows olsun HDD de olmasın)
Aktaramıyorsam da HDD den Windowsu kaldırıp M2 ye Windows kurabilir miyim ? (Biostan mı kuracağım ?)
@Sahuraka
Hdd yi 0 layip m2 ye windows atman lazım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri