M2 SSD Mi Ekran Kartı Yuvasına Benzeyen Bir Yere Nasıl Takabilirim

ALTEX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Fotoğrafta anakartımı gösterdim. Buraya nasıl takacağım dediğim slotlardan üsttekini ekran kartım kapatıyor yani sadece alttaki gözüküyor. Montaj konusunda kendime güvenmediğim için ekran kartını sökmek istemiyorum. Şuanki m2ssd yuvasına da ekran kartından dolayı erişimim yok. Başka m2 yuvası da yok. O gösterdiğim yere takarsam ssd hızı düşermi.

Ekli dosyalar

• IMG_20240104_124842.jpg
    IMG_20240104_124842.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 6

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Fotoğrafta anakartımı gösterdim. Buraya nasıl takacağım dediğim slotlardan üsttekini ekran kartım kapatıyor yani sadece alttaki gözüküyor. Montaj konusunda kendime güvenmediğim için ekran kartını sökmek istemiyorum. Şuanki m2ssd yuvasına da ekran kartından dolayı erişimim yok. Başka m2 yuvası da yok. O gösterdiğim yere takarsam ssd hızı düşermi.
Oraya m2 takılmaz

KS

ALTEX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dönüştürücü ile takılabilir dediler ama hızı çok düşürüyor diye duydum

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
ekran kartını sökmek çok basit bir işlem hatta kablolarını çıkarmana bile gerek yok köşedeki vidaları söküp pini kaldır yavaşça çıkar köşede tutarken ssdyi takarsın

KS

ALTEX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windows kurmayı bilmiyorum o yüzden bu ssd yi bırakmak istemiyorum. Birisi az önce "senin anakartında 2 tane m2 ssd yuvası var" dedi. Eğer biliyorsan 2. Ms ssd yuvası nerde gösterebilirimisin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri