Macbook Pro Os X

Batuhan Kor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Selamün Aleyküm 
Macbook bilgisayarımızın harddisk'i bozulması nedeniyle servise götürdük servis 1800 tl para çekti biz oraya yaptırmak yerine sıfır harddisk alıp kendimiz formatlamak istedik Os X lerin OS X Lion'u (10.7.x) sürümleri falan var bunları format yada boot olarak kullanabılırmiyiz yoksa bilgisayarı servise yollayıp ordamı işletim sistemi kurdurmalıyız ? 

Yardımlarınızı beklıyorum :heart:

Quadro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kendin de kurabilirsin açıkcası. Nette OS X Lion kurulumuyla alakalı birçok kaynak mevcut. "OS X Lion Kurulumu" diye aratırsan karşına çıkacaktır.

KS

Batuhan Kor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
Aşağıda paylaştığım link Apple ın resmi destek hattı biçimlendirme ve yeniden kurulum hakkında bilgilendirme var. >>

Bu dediğiniz şeyler Os X kuruluyken işe yarıyor malesef kurulu değilken basılmıyor bile şuan ıdareten windows attım yazılım satın alıcaz o zaman bakarız artık :)

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Batuhan Kor' Alıntı:
onur.firatt' Alıntı:
Aşağıda paylaştığım link Apple ın resmi destek hattı biçimlendirme ve yeniden kurulum hakkında bilgilendirme var. >>

Bu dediğiniz şeyler Os X kuruluyken işe yarıyor malesef kurulu değilken basılmıyor bile şuan ıdareten windows attım yazılım satın alıcaz o zaman bakarız artık :)

Eğer bütçe sorun olmaz ise her zaman orjinal yazılım önermekteyiz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri