Maks. 200 TL Kulaklık Önersi

Riel Sama

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
100 ile 200 TL arası bir F/P Mümkünse örgü kablolu + kolay hareket eden mikrofonlu ve 7.1 desteği olan bir kulaklık arıyorum. RGB olmazsa daha iyi olur ama olması da problem değil. Ayrıca 1 tanede kulak içi kulaklık önerir misiniz oda 100 ile 200 TL civarı bir şey olsun kablosuz olmasına gerek yok.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Riel Sama' Alıntı:
100 ile 200 TL arası bir F/P Mümkünse örgü kablolu + kolay hareket eden mikrofonlu ve 7.1 desteği olan bir kulaklık arıyorum. RGB olmazsa daha iyi olur ama olması da problem değil. Ayrıca 1 tanede kulak içi kulaklık önerir misiniz oda 100 ile 200 TL civarı bir şey olsun kablosuz olmasına gerek yok.

Kulak için olarak aşağıdakileri öneririm.

1. Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD - 150,01 TL
  2. JBL By Harman T190A - 151,05 TL
  3. JBL Endurance Run - 199,70 TL
  4. KZ ZS5 Dual Driver HiFi - 199,90 TL - Bu ürün müzik odaklı Dual sürücülü bir kulaklık. Eğer müzik/film/video gibi içerik tüketmek için alacaksan ilk tercihlerinden olabilir.
Hepsi kaliteli ses veriyorlar yorumları genellikle %90 veya üzeri olumlu. Karar size kalmış ben sanırım JBL yada KZ ZS5 alırdım JBL ürünlerinden hangisi dersen T190A sanırım.

Kulak üstü için biraz bakınıp link bırakacağım.

KS

Riel Sama

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tmm ozmn kulak üstü için de beklemedeyim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Kulak üstü 7.1 tavsiyelerim aşağıda.

1. RAMPAGE SN-RW66 Alpha-X USB Sanal 7.1 - 164,68 TL ( Geçen sene çıkış yapan yıl çok tercih edilen bir ürün. %90 üzeri olumlu yorumlar alan bir ürün. )
  2. RAMPAGE SN-RW66 Alpha-X USB Sanal 7.1 RGB - 229,00 TL ( Yukarıdaki ürünün RGB versiyonu )
  3. RAMPAGE RM-K1 Pulsar Siyah USB Sanal 7.1 - 175,75 TL ( Bu sene çıkış yapan son zamanlarda çok tercih edilen bir ürün. Genel yorumu bayağı iyi olduğu yönde. )
  4. RAMPAGE RGW9 Comfort Siyah USB Sanal 7.1 - 225,51 TL - ( Rahat bir kulaklık olduğu söyleniyor genel olarak bunun sebebi kalın PAD yastıklar sanırım. Bir artısı ise Realtek firmasının alt markası C-Media yazılımı ile kontrol ediliyor. Diğer ürünlerin hepsinde aynı basit bir yazılım varken bu farklı. )
  5. RAMPAGE RM-2019G X-TITAN RGB Sanal 7.1 - 179,00 TL - ( Şuan beninde kullandığım bir ürün 2 ay oldu alalı. Aslında bir üstteki Comfort modeli alacaktım ama param yetmedi. Genel olarak başarılı bir ürün. Mikrofon kaliteside iyi. Kablosu yukarıdaki ürünlerdeki gibi kalın yada örgülü değil tek olumsuz diyebileceğim unsur bu olur. )

Gerisi sana kalmış. Ben olsam 2 ürün arasında kalırdım, Comfort ve Alpha-X ürününden birisi tercih ederdim ve sanırım uzun bir düşünceden sonra Comfort alırdım.

KS

Riel Sama

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
usta örgü kablolu bir model varmı ya bu 7.1 modle x1 modelini almıştım kablosu dehşet dolanıyor çok rahatsız edici bir durum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
X-Titan modeli hariç diğer ürünlerin kabloları oldukça kalın plastik bir korumaya yada örgülü bir yapıya sahip dolanma veya hasar vs. gibi bir durum olmaz.

KS

Riel Sama

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kalın olması avantajlımı bilmem ama bu kulaklıklar yılan gibi dolandığında net bozulucak demektir şuan kullandığım kulaklığın ilk rgbleri yanmayı bıraktı sonra mikrafoınu bozuldu şimdide ses gidiğ geliyor

hocam aklıma takılan bir soru var neden tüm girişler usb avantajları neler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Riel Sama' Alıntı:
kalın olması avantajlımı bilmem ama bu kulaklıklar yılan gibi dolandığında net bozulucak demektir şuan kullandığım kulaklığın ilk rgbleri yanmayı bıraktı sonra mikrafoınu bozuldu şimdide ses gidiğ geliyor

hocam aklıma takılan bir soru var neden tüm girişler usb avantajları neler

7.1 bir özelliği için hepsinde bir ses kartı var bu kartın enerji alması gerek bunun için USB Jak ile Ses ve Güç alıyorlar hepsinin USB olmasının nedeni bu.

Kalın kablodan kastım Kablo Resim bu resimdeki kablo. Bu benim eski kulaklığımın kablosu şimdi çektim bırakın soyulmayı hasar görmeyi bükülmesi bile zor bir plastik hafif esnek ama aşırı sağlam bir kablo. 2 senedir hada çizik bile almadı öyle düşünün ve kulaklık halen daha sorunsuz çalışıyor sadece JAK girişleri bozuldu bu yüzden değiştirdim.

KS

Riel Sama

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam bana laptop soğutucu ile macunda önerirmisin

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Riel Sama' Alıntı:
hocam bana laptop soğutucu ile macunda önerirmisin

Cooler Master MasterGel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Macun - 69,00 TL - Macun olarak piyasadaki en iyi ürünlerin başında bu ürün geliyor tavsiyemdir.

1. Rampage AD-RC4 - 107,90 TL
  2. Trust 20817 GXT 278 - 119,00 TL
  3. Zalman ZM-NS2000 - 164,90 TL
Ben olsam Trust 20817 GTX 278 alırdım sanırım. Fazlasına gerek yok diye düşünüyorum ama Zalman ürünün çok iyi olduğu söyleniyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri