Öneri Maksimum 10.000Tl Civarı F/P Telefon Önerisi .

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Arkadaşlar Selamlar . Bu Aralar yeni Telefon Alma İhtiyacında Bulundum ve bunu Faturalı Olarak Yapacağım ( Bütçe bu Yüzden 12-13 ü Bulabilir sıkıntı yok).

Aklımda bir kaç Model var Ancak Sizin de Önerileriniz İstiyorum ve Özellikle şunu Belirteyim ben Telefon İşlemcilerinden Anlamıyorum Qualcomm Snapdragon gibi.

Samsung S20FE Modeli var Faturalı Olarak Toplam 14.000 TL Civarına Denk Gelecek Sizin bu Bant Aralığında Başka Öneriniz var mı ?.

Eğer Olur Derseniz İkinci El veya Sıfır Apple İphone X de düşünüyorum Bütçe Olarak hem Daha Az Hemde Hoşuma Giden bir Model.

Tavsiyeleriniz Bekliyorum İyi Akşamlar.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Arkadaşlar Selamlar . Bu Aralar yeni Telefon Alma İhtiyacında Bulundum ve bunu Faturalı Olarak Yapacağım ( Bütçe bu Yüzden 12-13 ü Bulabilir sıkıntı yok).

Aklımda bir kaç Model var Ancak Sizin de Önerileriniz İstiyorum ve Özellikle şunu Belirteyim ben Telefon İşlemcilerinden Anlamıyorum Qualcomm Snapdragon gibi.

Samsung S20FE Modeli var Faturalı Olarak Toplam 14.000 TL Civarına Denk Gelecek Sizin bu Bant Aralığında Başka Öneriniz var mı ?.

Eğer Olur Derseniz İkinci El veya Sıfır Apple İphone X de düşünüyorum Bütçe Olarak hem Daha Az Hemde Hoşuma Giden bir Model.

bütce 15k cıkarsa samsung s22 öneririm bu bütcede bence ikinci el iphone 11 alınmaz

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bence S20FE güzel telefon. Bu bütçede o alınabilir. iPhone X daha geride kalan bir model. Ucuz olabilir ama eski sayılır.

Flyless_duck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36

İkinci ele bence uzak bakmalısın ayriyetten oyun falan oynamıyorsan s20 fe gibi a73 var malzeme kaliyesi denk sayılır hemde daha yeni bir cihaz

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
İkinci ele bence uzak bakmalısın ayriyetten oyun falan oynamıyorsan s20 fe gibi a73 var malzeme kaliyesi denk sayılır hemde daha yeni bir cihaz
katılıyorum bencede bi s20 veya a73 alabilirsin babama a73 aldım yere düstüğü halde birsey olmuyor kaliteli

Flyless_duck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
katılıyorum bencede bi s20 veya a73 alabilirsin babama a73 aldım yere düstüğü halde birsey olmuyor kaliteli
Ben bir süre a52s kullandım zaten işemcileri falanda denk uzun kullanımda one UI 4 te şarj problemi vardı onuda çözdüler çok güzel telefon kamerasıda mükemmeldi bu da çok güzel

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri