Mavi Ekran Hatası

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Sırf böyle şeylerle uğraşmamak için Nvidia İntel sistem topladım geleli 4gün falan oldu sabah pcyi açtım bilgisayarınızda hata ile karşılaştık dedi 3,5saniyede %100e tamamlandı pc kapandı sonra tekrar açtığımda açıldı dün Furmark Ve AIDA64testlerni yapmıştım sıkıntı yoktu sadece BIOS güncel değil birde windowsu etkinleştirmemiştim onlarla alakalı olabilir mi eve gidince BIOS güncellemesi yapıp windowsu formatlayıp etkinleştireceğim bunlarla ilgili olabilir mi

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
Sırf böyle şeylerle uğraşmamak için Nvidia İntel sistem topladım geleli 4gün falan oldu sabah pcyi açtım bilgisayarınızda hata ile karşılaştık dedi 3,5saniyede %100e tamamlandı pc kapandı sonra tekrar açtığımda açıldı dün Furmark Ve AIDA64testlerni yapmıştım sıkıntı yoktu sadece BIOS güncel değil birde windowsu etkinleştirmemiştim onlarla alakalı olabilir mi eve gidince BIOS güncellemesi yapıp windowsu formatlayıp etkinleştireceğim bunlarla ilgili olabilir mi
format atın

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Düşük ihtimal ama bıos güncel olmadığı için hatalarla karşılaşıyor olabilirsin.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
temizinden sıfır bir format düzeltir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri