Mavi Ekran Ve Crash Sorunu

beyazoyun59

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
merhaba arkadaşlar geçen gün yeni aldığım anakarta bios güncellemesi yaptım yaparken 45 de dondu bi 10 15 dk bekledim belki düzelir diye düzelmeyince makinanın fişini çektim sonrasında mavi ekran ve crash yemeye başladim ram frekanslarını düşürünce mavi ekran veya crash yemiyorum ama ramların çok düşükte çalışıyor buda fps i baya etkiliyor bunun çözümü nedir iade mi edeyim garantiye mi göndereyim yada herhangibir çözümü varsa uğraşmadan onu yapayım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,280
merhaba arkadaşlar geçen gün yeni aldığım anakarta bios güncellemesi yaptım yaparken 45 de dondu bi 10 15 dk bekledim belki düzelir diye düzelmeyince makinanın fişini çektim sonrasında mavi ekran ve crash yemeye başladim ram frekanslarını düşürünce mavi ekran veya crash yemiyorum ama ramların çok düşükte çalışıyor buda fps i baya etkiliyor bunun çözümü nedir iade mi edeyim garantiye mi göndereyim yada herhangibir çözümü varsa uğraşmadan onu yapayım
Garantiye gonder fisten cekmeseydin keske bios u bozmus olabilirsin

KS

beyazoyun59

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
böyle bir durumda ne gyapmam gerekiyordu bide iade etsem olmazmı

Tewfik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tekrar Bios güncellemesi yap bu sefer fişten çekme dolmasını bekle

Tewfik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Denemeden Çözüm yolu bulamazsın eski sürümü yükle ve ramlerin frekanslarını yüksel böyle dene sonra da yeni sürümü yükle bakalım olacak mı o da olmazsa ramleri test et ramlerde sorun var mı bak

KS

beyazoyun59

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ramleri başka bilgisayarda denedim sorun olmadı şu dedim olayı deneyim geri dönüş yaparım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri