Mavi Ekran Yardım Edin Lütfen

umutsuzvakaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba sürekli mavi ekran almaya başladım
win 11 pro kullanıyorum
anakartım gigabyte b450m s2h
işlemci amd ryzen 5 2600x six core
8 8 iki adet corsair ram var
ssd ve hdd olmak üzere depolamam var
ramları diskleri kontrol ettim sorun yok sağlamlar ama oyun oynarken ssd den hdd ye veya tam tersi klasörleri taşırken oyun ve aynı anda müzik dinlerken mavi ekran veriyor özellikle valorant oynarken sürekli veriyor sebebini bulamadım ne yapmam lazım

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
536
Yazılımsal bi sorun olabilir o zaman Temiz bi format atın.Formattan önce en son bi de e.kartının drveri güncel değilse,güncelleyin.

KS

umutsuzvakaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yazılımsal bi sorun olabilir o zaman Temiz bi format atın.Formattan önce en son bi de e.kartının drveri güncel değilse,güncelleyin.
baştan formatladım tekrar aynı şekilde yüke sokmaya çalıştım oyun açtım müzik açtım soya taşıdım anında mavi ekranı verdi sorun minidump olarak görünmüyor şuanda sıfırladığım için tekrar bulduğumda yükleyeceğim

gereksizlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
corsair ram lerde sahteleri vardı bu konu youtubede var ram leri bir kontrol edin eğer hata anakartta değilse ram kolay kolay arıza yapan bir parça değil piyasaya bolca ddr4 sahte corseir ram dağıtılmış genelde alanların çoğunlu başta düzgündü sonradan bişeyler oldu şikayeti var

KS

umutsuzvakaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
corsair ram lerde sahteleri vardı bu konu youtubede var ram leri bir kontrol edin eğer hata anakartta değilse ram kolay kolay arıza yapan bir parça değil piyasaya bolca ddr4 sahte corseir ram dağıtılmış genelde alanların çoğunlu başta düzgündü sonradan bişeyler oldu şikayeti var
umarım öyle değildir her ikisininde bozulmuş olabilme ihtimali var mıdır şuan hem oyun açık gem google hem yükleme yapıyor eskiye nazaran hala mavi ekran almadım

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
536
Farklı ramler mavi e. verdirir. Ama eskiden yoktu diyorsunuz sanırım. Tek tek derken sadece bir ram ile denedinizmi.. Orasını tam anlayamadım.

KS

umutsuzvakaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
KS

umutsuzvakaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
iki defa mavi ekran vermesini sağladım aynı işleri yaparak ama minidump dosyaları gelmiyor şimdide

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri