Max 13k Televizyon önerisi

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Yukarıdaki gibi max 13 fiyatı olmalı işte smart özelliği,4k,hdr,ince çerçeve ve incelik,50" tercihimdir.
önerenlere teşekkürler.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Pek bilgim yok ama biraz araştırma yaptım aşağıda ki TV önerilmiş. Bütçenizi aşıyor ama yine de paylaşayım belki değerlendirirsiniz.

_berkay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Renk konusunda gerçekten güzel bir televizyon ancak siyah performansı konusunda aynı şeyi söyleyemem bir mağazaya gidip görmeniz her zaman için sizin yararınıza olacaktır.

burada 2020 model samsung qled ve nanocellin renk performansını karşılaştırıyor.

Burada da siyah performansları karşılaştırılıyor.

Burada da Şu televizyonun siyah performansını nasıl nispeten daha iyi hale getireceğinizi gösteriyor.
Direkt bu modelin karşılaştırmasını bulamadım maalesef onun yerine ips panel başka bir nanocellin incelemesini koydum

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Renk konusunda gerçekten güzel bir televizyon ancak siyah performansı konusunda aynı şeyi söyleyemem bir mağazaya gidip görmeniz her zaman için sizin yararınıza olacaktır.

burada 2020 model samsung qled ve nanocellin renk performansını karşılaştırıyor.

Burada da siyah performansları karşılaştırılıyor.

Burada da Şu televizyonun siyah performansını nasıl nispeten daha iyi hale getireceğinizi gösteriyor.
Direkt bu modelin karşılaştırmasını bulamadım maalesef onun yerine ips panel başka bir nanocellin incelemesini koydum
konuya takibi bırakmıştım görmedim teşekkürler öneri için

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Yukarıdaki gibi max 13 fiyatı olmalı işte smart özelliği,4k,hdr,ince çerçeve ve incelik,50" tercihimdir.
önerenlere teşekkürler.
paranın üstünde ama istersen buna bir bak son zamanlarda gözüm bunda çünkü ;

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri