Yardım Max 20K Hazır Sistem Önerileri

gaxier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
fark etmez
Ekran Kartı
Nvidia
Merhaba Nvidia Ekran Kartlı Max 20k Toplama Masaüstü Sistem Önerileriniz Var mı Ben Bi Kaç Site Dolaştım 4 Tane Buldum 1 2 k Aşıyor Ama O Kadardan da Bir Şey Olmaz Bunlara Bakar mısınız Hangisi İyi Değil Hangisini İyi Hangisini Tavsiye Edersiniz Ayrıcı Nvidia Ekran Kartı Olan Başka Bir Hazır Sistem Varsa Paylaşırsanız Çok Sevinirim

Sistemler: , , ,

YusufUgurlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Nvidia Ekran Kartlı Max 20k Toplama Masaüstü Sistem Önerileriniz Var mı Ben Bi Kaç Site Dolaştım 4 Tane Buldum 1 2 k Aşıyor Ama O Kadardan da Bir Şey Olmaz Bunlara Bakar mısınız Hangisi İyi Değil Hangisini İyi Hangisini Tavsiye Edersiniz Ayrıcı Nvidia Ekran Kartı Olan Başka Bir Hazır Sistem Varsa Paylaşırsanız Çok Sevinirim

Sistemler: , , ,
Reis HİÇ bir şekilde 3050 olan bir sistem önermem 1 sistemde işlemci 5 nesil olsa 1 derdim ama şuan şahsi olarak en iyi performans alacağın sistem 3 işlemci ve ekran kartı uyumu için az daha ekleyip r5 5600 yapabilirsin şimdiden hayırlı olsun

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Arkadaşın dediği gibi sistem 3'ü 5600 yapıp kullanabilirsin. Ayriyeten bütçen yeterse o sistemdeki rami XPG veya Corsair yapabilirsin ayrıca SSD'yi Kingston'un 1TB versiyonu, eğer bütçen yetmezse yine Kingston'tun 500 GB'lık SSD'sini alabilirsin.

KS

gaxier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hocalarım peki amdli ekran kartına sahip bir sistem öneriniz varmı

Reis HİÇ bir şekilde 3050 olan bir sistem önermem 1 sistemde işlemci 5 nesil olsa 1 derdim ama şuan şahsi olarak en iyi performans alacağın sistem 3 işlemci ve ekran kartı uyumu için az daha ekleyip r5 5600 yapabilirsin şimdiden hayırlı olsun
hocam peki bu sistem nasıl

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri