Max 20K TL 240Hz Ve Üstü Monitör Önerisi

batuhanklc7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
240-300Hz 27-32 İnç Arası 2K çözünürlük Curved Monitör arıyorum Curved olursa iyi olur fiyat konusunda ne kadar ucuz olursa daha iyi ama max 20K ya kadar çıkabilirim. Daha üst düzey bişey varsa o da olur benim bulabildiğim bazı modeller şunlar. Daha üst seviye bir şey olursa düz modelleri de düşünebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar

1. Seçenek:

2. Seçenek:

3. Seçenek:

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
240-300Hz 27-32 İnç Arası 2K çözünürlük Curved Monitör arıyorum Curved olursa iyi olur fiyat konusunda ne kadar ucuz olursa daha iyi ama max 20K ya kadar çıkabilirim. Daha üst düzey bişey varsa o da olur benim bulabildiğim bazı modeller şunlar. Daha üst seviye bir şey olursa düz modelleri de düşünebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar

1. Seçenek:

2. Seçenek:

3. Seçenek:
Curved demek VA demek VA panel de gerekirse renk olarak gerekirse ghosting olarak geri düşüyor. Bu yüzden IPS tercih etmenizi öneririm.
Bunlar attığınız Asus yerine alternatifleriniz.

KS

batuhanklc7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Curved demek VA demek VA panel de gerekirse renk olarak gerekirse ghosting olarak geri düşüyor. Bu yüzden IPS tercih etmenizi öneririm.
Bunlar attığınız Asus yerine alternatifleriniz.
Yıllardır VA kullanıyorum aslında bende bi IPS e geçmek istiyorum da Curved hep cezbediyor kafam karıştı valla mağazaya gidip canlı görmek lazım önerileriniz için teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri