Max 2500 TL Sıvı Soğutucu

lquen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MSİ MAG FORGE M100A AKŞAM VAR MAKSİMUM 2500 TL OLACAK ŞEKİLDE Bİ SIVI SOĞUTUCU ALACAĞIZ ÖNERİLERİNİZ NELER?
2600 DE OLABİLİR FAKAT 2600 Ü GEÇMESİN

KS

lquen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Stok soğutucu ile kullanıyorsan,işlemcin antarktikaya gitmiş gibi olur.

Bi de bu işlemciye, bu sıvı soğutucular çok fazla aslında .Kule tipi niye almıyorsun Yeterde artar bile . Paran cebinde kalır.

dow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
işini fazlasıyla görür ben de şu an bunu kullanıyorum çok iyi üstüne tanımam fp olarak

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
işini fazlasıyla görür ben de şu an bunu kullanıyorum çok iyi üstüne tanımam fp olarak

Günümüzde pek fiyatını hak etmez ya
Hele şu varken

dow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Günümüzde pek fiyatını hak etmez ya
Hele şu varken
ben indirimdeyken almıştım zaten sürekli indirime giren bir ürün, önerdiğinizi duymadım hakkında yorum yapmak istemem

KS

lquen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Stok soğutucu ile kullanıyorsan,işlemcin antarktikaya gitmiş gibi olur.

Bi de bu işlemciye, bu sıvı soğutucular çok fazla aslında .Kule tipi niye almıyorsun Yeterde artar bile . Paran cebinde kalır.

Hocam şimdi cyberpunk oynuyorum işlemci baya yoruluyor derecesini bilmiyorumda bu kule tipi işe yararmı sıvı al dersen alırım seni dinleyeceğim ne dersen o

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
Hocam şimdi cyberpunk oynuyorum işlemci baya yoruluyor derecesini bilmiyorumda bu kule tipi işe yararmı sıvı al dersen alırım seni dinleyeceğim ne dersen o
Hava soğutucu genelde sıvı soğutucuya göre daha iyi performansı daha sessiz bir şekilde daha ucuza verir. Bütçe varsa alabileceğin en üst soğutucu şu
Alıp geçebilirsin istersen

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri