Max 3K Ya Yurtiçinden Klavye Önerisi

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
En fazla 3 bin tl ye fps oyunları için lineer mümkünse red switch olan bi klavye arıyorum.Sürekli fps oyunu oynuyorum bana sorun çıkarmayan kablolu kablosuz farketmez ben zaten kablolu oynayacağım için fiyatını hakeden güzel bi klavye önerir misiniz?
Ben iki tane buldum bunlar hakkında ne dersiniz AJAZZ 820PRO ve redragon k631 castor
Ürünleri yurtdışından almayı düşünmüyorum ucuza gelse bile garanti işleri olmuyor gibi bi şey mağazalarla konuştum .O yüzden önerileriniz yurtiçi olursa güzel olur.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,459
En fazla 3 bin tl ye fps oyunları için lineer mümkünse red switch olan bi klavye arıyorum.Sürekli fps oyunu oynuyorum bana sorun çıkarmayan kablolu kablosuz farketmez ben zaten kablolu oynayacağım için fiyatını hakeden güzel bi klavye önerir misiniz?
Ben iki tane buldum bunlar hakkında ne dersiniz AJAZZ 820PRO ve redragon k631 castor
Ürünleri yurtdışından almayı düşünmüyorum ucuza gelse bile garanti işleri olmuyor gibi bi şey mağazalarla konuştum .O yüzden önerileriniz yurtiçi olursa güzel olur.
Ajazz ak820 pro amazondan al

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Ajazz ak820 pro amazondan al
Flying fish switch satan satıcı 2380 tl satıyor amazonda .Gift switch satan trendyol 2800 hangisini önerirsiniz

Flying fish switch satan satıcı 2380 tl satıyor amazonda .Gift switch satan trendyol 2800 hangisini önerirsiniz

@Sahuraka

Son düzenleme:

feo13

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
geri ödemeyle 2.600

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
@Sahuraka bi arkadaşım bunu öneridi ne dersiniz Zuoya x86
buna ne dersınız ak820 pro yerıne tercih edilir mi sizce ne dersininiz bu klavye hakkında alınır mı?

Drsağbırakmayan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba bu klavye nasıl sizce?

Akko 5075B Plus Mekanik Oyun Klavyesi Çoklu Modlar Hot Swap ile Kompakt Klavye 5 Pin Conta Montajı Döner Düğmeli PBT Çift Vuruşlu, Win/IOS/Android Uyumlu ISO-İngiltere/DE/İskandinav Düzeni

@Sahuraka

Son düzenleme:

Turanerden61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Reis al geç bu ürünü diğer arkadaşta önermiş bende halihazırda bu ürünü kullanıyorum zaten switch kalitesi çok yüksek 4 delikli pbt tuş var asla tuşlar sallanmıyor rog rx zaten şuan en top switchler rgb aydınlatmasıda direk tepeye vuruyor çok yüksek seviyede bu zamana kadar 10 a yakın klavye kullanmışımdır en iyisi bana sorarsan bu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri