MAX 450 TL Klavye Önerisi

olgay_sen16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
400 TL bütcem var ve hangi klavyeyi alsam bilemedim. SS Apex M500 alacağım gibi fakat çoğu kişi o paraya deymeyeceğini söylüyor. Yurtdışında gümrükte takılır eder diye yurtdışına da güvenemiyorum. Yoksa Corsair K70 Lux veya Corsair Strafe alacaktım maalesef vazgeçtim. Yani bilemiyorum, bir klavyeye 400 TL vermek beyinsizlik mi olur ki? Onun yerine Rampage Hydra R6 alıp bir de yanına Rampage Dagger ve Elba'nın XXL mousepad'ini 400 TL'ye alabiliyorum. Hangisini önerirsiniz? Rampage Dagger (150 TL) iyi bir mouse'mi? Bu fiyata daha iyi mouse var mı? Hydra R6 (270 TL) yerine Tinker klavye (350 TL) mi almalıyım? Yada bu fiyata daha iyi klavye var mı? :D Veya önerebileceğiniz, yapabileceğim başka bir şey, seçenek var mı? :D Biliyorum çok fazla soru sordum fakat 450 TL az para değil ve almışken en iyisini almak istiyorum (En doğrusunu yapmak istiyorum*). Ne yapsam bilemedim. :) Şimdiden teşekkürler...

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Benim tavsiyem kimseyi dinleme git Gameekstra kadıköy e tüm klavyeler neredeyse açık hangisi hoşuna gidiyor ise onu al yada sana en yakın teknoloji marketine git.

Furkan Oğuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bencede deneyebilirsen iyi olur imkanın yoksa youtubede inceleme videolarına bakabilirsin + switchlerin özelliklerine bakabilirisin rgb takıntın varsa ona göre bakabilirsin

KS

olgay_sen16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Lightning' Alıntı:
Benim tavsiyem kimseyi dinleme git Gameekstra kadıköy e tüm klavyeler neredeyse açık hangisi hoşuna gidiyor ise onu al yada sana en yakın teknoloji marketine git.

İstanbul'da yaşamıyorum. :( Sizce ne yapmalıyım? Sizin elinizde bu kadar para olsa neyi tercih ederdiniz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri