Max 600 TL tıraş makinesı önerisi

martinezx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam arkadaşlar, Max 600 TL'ye sakal ve tüm vucüt için kullanacağım tıraş makinesı arıyorum tavsiye ettiğiniz Max 600 TL'ye kadar en iyi ürün hangisi?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Powertec markası pandemi başından beri kullanıyorum. Kısa sürede bozulursa da işimi görür gözüyle bakmıştım. Berber kullanıyordu o önermişti. Daha hala sağlam ve memnun şekilde kullanıyorum. Gittiğiniz berberle samimiyseniz ona da danışabilirsiniz.

KS

martinezx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Powertec markası pandemi başından beri kullanıyorum. Kısa sürede bozulursa da işimi görür gözüyle bakmıştım. Berber kullanıyordu o önermişti. Daha hala sağlam ve memnun şekilde kullanıyorum. Gittiğiniz berberle samimiyseniz ona da danışabilirsiniz.
hangi model hocam

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
hocam tr 558 nasıldır kullanım amacı sakal ve tüm vucüt
Bilgim yok hocam modeller hakkında. Kendi modelime bile az önce baktım. Berber önerdi kendi toptancısıydı. Fiyat performans olarak çok memnun kaldım. Daha pahalı bilinen markalardan çok daha iyi tıraş etti.

KS

martinezx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgim yok hocam modeller hakkında. Kendi modelime bile az önce baktım. Berber önerdi kendi toptancısıydı. Fiyat performans olarak çok memnun kaldım. Daha pahalı bilinen markalardan çok daha iyi tıraş etti.
hocam bende daha önce powertec tr150 vardı farklı bir adaptörle taktığım an patladı biraz araştırınca aliexpress ürünlere marka basıyorlarmış yani batarya patlar korkusuda var biraz

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
hocam bende daha önce powertec tr150 vardı farklı bir adaptörle taktığım an patladı biraz araştırınca aliexpress ürünlere marka basıyorlarmış yani batarya patlar korkusuda var biraz
Markaya bakınca bende benzer şeyi gördüm. Çinden yaptırıp kendisi üstüne marka atıyor. Ama çok ilginç şekilde şimdiye kadar kullandığım en iyi ürün oldu. Patlama gibi bir durum olmadı fakat, hiçbir zaman fişte bırakmadım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri