max 650 tl bluetooth kulaklık önerisi

revanthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selam arkadaşlar 650 tl bütçem var genel oalrak film dizi ve arada telefon görüşmesi için kullanacağım anc özellikle arıyorum tavsiyeniz var mı bu fiyatta ? @ugur.gozaydin

p1casso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
vivo TWS 2e
Oppo Enco W11
Blitzwolf BW-FYE7
JBL Vibe 100

Piyasada çok ürün var ama gözüme çarpan ve araştırma yaptığımda en alınabilir görünen ürünler bu 4 model. Vivo modeli bence aralarındaki en iyi seçenek gibi duruyor incelemelere göre öyle bir kanıya vardım.

enesNFT

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
KS

revanthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
vivo TWS 2e
Oppo Enco W11
Blitzwolf BW-FYE7
JBL Vibe 100

Piyasada çok ürün var ama gözüme çarpan ve araştırma yaptığımda en alınabilir görünen ürünler bu 4 model. Vivo modeli bence aralarındaki en iyi seçenek gibi duruyor incelemelere göre öyle bir kanıya vardım.
uğur abim gene en iyisini bulmuşşun almadan önce 2 sorum var cevaplayabilir misin bilgin varsa
1-abi ben vivo daha önce duymadım pek anlamadığım için güvenilir mi yani bilindik mi edifier samsung gibi marka hakkında fikrin var mı
2-abi bazıları anc var bazıları yok diyor bu vivoda anc var mı çünkü attığın vivo yu almaya karar verdimde

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
uğur abim gene en iyisini bulmuşşun almadan önce 2 sorum var cevaplayabilir misin bilgin varsa
1-abi ben vivo daha önce duymadım pek anlamadığım için güvenilir mi yani bilindik mi edifier samsung gibi marka hakkında fikrin var mı
2-abi bazıları anc var bazıları yok diyor bu vivoda anc var mı çünkü attığın vivo yu almaya karar verdimde
Vivo markası OPPO markasıyla aynı şirket sayılır. AAC ve SBC codec desteği var ürünün.

Özellikleri : https://www.vivo.com/tr/products/tws2e

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri