60.000 TL ve üstü Max 90K TL Sistem Tavsiyesi

batuhanklc7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İşlemci
AMD Ryzen7 7800x3D
Ekran Kartı
RTX 4070ti Süper
Ocak ayında benzer bi konu açmıştım yeni kartlar çıksın vs denmişti bende acelem olmadığı için bekledim zaman geldi önümü gördüm bütçemi de birazcık artırdım bu bütçe aralığında (tabi ne kadar ucuz o kadar iyi) beyaz ağırlıklı bir sistem toplamayı düşünüyorum. Kasa olarak Nzxt H6 Flow a karar verdim diğer parçalar hakkında az biraz baktığım kadarıyla benim için ideali 4070ti süper ve Ryzen7 7800x3D gibi duruyor. Soğutucuyu sıvı soğutma 360mm olarak düşünüyorum tavsiye verirseniz sevinirim herkese iyi forumlar.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
956
Ocak ayında benzer bi konu açmıştım yeni kartlar çıksın vs denmişti bende acelem olmadığı için bekledim zaman geldi önümü gördüm bütçemi de birazcık artırdım bu bütçe aralığında (tabi ne kadar ucuz o kadar iyi) beyaz ağırlıklı bir sistem toplamayı düşünüyorum. Kasa olarak Nzxt H6 Flow a karar verdim diğer parçalar hakkında az biraz baktığım kadarıyla benim için ideali 4070ti süper ve Ryzen7 7800x3D gibi duruyor. Soğutucuyu sıvı soğutma 360mm olarak düşünüyorum tavsiye verirseniz sevinirim herkese iyi forumlar.
Beyaz olacaksa en doğrusu tek tek almak olur. En yakın müsait zamanımda yazacağım.

KS

batuhanklc7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Knk işlemciyi yükseltirsin mükemmel sistem
Öneri için teşekkürler ama muhtemelen tek tek alırım beyaz toplamak istediğim için
Beyaz olacaksa en doğrusu tek tek almak olur. En yakın müsait zamanımda yazacağım.
Bende sizin gibi düşünüyorum biraz da seçme malzemelerle dizmeyi düşünüyorum o yüzden sizin önerilirinizi bekliyorum hocam bi çok konumda bana yardımcı oldunuz

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
956
Soğutucu olarak rgb ve olmayan olarak 2 model attım, ekran kartı 2 model attım, ram olarak 2 model attım. Kasa olarak bir şey koymadım. Ben olsam g360a beyaz falan alırım fakat NZXT hoşunuza gittiyse bakabilirsiniz. Toplam ortalama
80k ya falan geliyor. Bu civarda siyah bir sistemi 65k ya falan alabiliyorsunuz bilginiz olsun.

Son düzenleme:

Oonurr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

108 bin yapıyo ama herşey beyaz :D

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
956

Güç kaynağı ve ssd boş masraf. Anakartta overkill

KS

batuhanklc7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

Bura beni aşar vade farkı falan derken :D ama elinize sağlık.

Soğutucu olarak rgb ve olmayan olarak 2 model attım, ekran kartı 2 model attım, ram olarak 2 model attım. Kasa olarak bir şey koymadım. Ben olsam g360a beyaz falan alırım fakat NZXT hoşunuza gittiyse bakabilirsiniz. Toplam ortalama
80k ya falan geliyor. Bu civarda siyah bir sistemi 65k ya falan alabiliyorsunuz bilginiz olsun.
Vade farkıyla vs birazda araştırırsam bura 90k ya gelir herhalde akşam eve geçince bende bi kombinasyon yapıp size özel mesaj atabilir miyim?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
956
Bura beni aşar vade farkı falan derken :D ama elinize sağlık.

Vade farkıyla vs birazda araştırırsam bura 90k ya gelir herhalde akşam eve geçince bende bi kombinasyon yapıp size özel mesaj atabilir miyim?
Tabii ki. İstediğiniz zaman bana ulaşıp yazabilirsiniz. Zorlamayıp siyahta alabilirsiniz. 75K civarına 4080super alıyorsunuz. Burası 80K ama 4070tis yani.

KS

batuhanklc7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Tabii ki. İstediğiniz zaman bana ulaşıp yazabilirsiniz. Zorlamayıp siyahta alabilirsiniz. 75K civarına 4080super alıyorsunuz. Burası 80K ama 4070tis yani.
Biz akşam bi kafa kafaya verelim hocam işten çıkıyım anında yazarım az para değil aldın mı beni 3-4 yıl götürsün artık bazı şeylerden gerekirse feragat ederiz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri