Max Payne 1 veya Max Payne 2 14.4TL

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Siteye kayıt olduktan sonra ürüne tıklayıp satın al deyin, indirim kodu kısmına "EARLYSUMMER20" yazın ve yüzde yirmi indirim yapsın. Ben aldım arkadaşlar, güvenilir. İleride ne olur bilmem.

MAXPAYNE.png

• NOT: Eğer GTA 3, Vice City, SA'yı alabileceğimiz ucuz bir yer biliyorsanız yazarsanız çok makbule geçer.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Aynı konuyu donanım arşivi forumda da açtınız, öyle değil mi?
Başka forumlardaki arkadaşların faydalanması için burada da açtım. Gtaları kaçırmış biri olarak bilgilendirmek istedim. aynı konu technopatta çok daha önceden var.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
indirim kodu her alışverişte geçerli ise istek listenizde ki oyunları veya alacağınız oyunların fiyatlarını karşılaştırarak alım yapabilirsiniz.

Yenilenen GTA serisi mi ? eski oyunlar mı ?

KS

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
indirim kodu her alışverişte geçerli ise istek listenizde ki oyunları veya alacağınız oyunların fiyatlarını karşılaştırarak alım yapabilirsiniz.

Yenilenen GTA serisi mi ? eski oyunlar mı ?
Eski oyunları kaçırdım ben, şu an almak istesem 450tl tutuyor 3 tane oyun. Yenilenmiş oyunlar da 529tutuyor steamde iken bu tutar 50tl idi. 3 oyun 50tl den 450tl ye çıktı.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
Eski oyunları kaçırdım ben, şu an almak istesem 450tl tutuyor 3 tane oyun. Yenilenmiş oyunlar da 529tutuyor steamde iken bu tutar 50tl idi. 3 oyun 50tl den 450tl ye çıktı.

keyforsteam de ve gg deals adlı iki site var bunlar Akakçe tarzı diyebilirim. Oyunu aratın size en uygunlarını sunuyorlar. Tabi sunduğu sitelerin hepsini bilmiyorum ama bir kısmı uzun zamandır var olan güvenilir siteler. Yabancı siteler oldukları için içinize tedirginlik sinerse eğer yönlendirdiği site hakkında araştırma yapmanızı öneririm.

Alacağınız keylerinde kullanabilmeniz için hangi platformda oldukları (Steam, Rockstar vs.) ve keylerinde GLOBAL'de kullanılabilir olmaları önemli. Eğer bölge kısıtlaması olan key varsa bunu belirttiğim sayfalar yönlendirme sırasında veya yönlendirdiği sitelerin kendisi %90 oranında belirtir. Kısıtlama olan keylerde ise kısıtlamaya Türkiye dahil mi, değil mi diye kontrol edin.

Ekstra olarak plati market e veya 3d game info'ya da bakabilirsiniz buradaki önemli hususta keylerin global olmasından önce satıcının ne kadar toplam satış yaptığı ve yaptığı satışların başarılı ve başarısız oranına dikkat etmek zorundasınız. [Bu iki sitede Türkiye'de ki ön ödemeli kartlar ve banka kartları geçerli değildi en son]

NOT: Güvenliğiniz için online alışverişlerinizde Sanal Kart kullanınız.

Arkadaş Gta 3 vc sa diye belirtmiş zaten.
Belirtilen 3 oyunda yenilendi tek paket halinde satılmakta.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,751
keyforsteam de ve gg deals adlı iki site var bunlar Akakçe tarzı diyebilirim. Oyunu aratın size en uygunlarını sunuyorlar. Tabi sunduğu sitelerin hepsini bilmiyorum ama bir kısmı uzun zamandır var olan güvenilir siteler. Yabancı siteler oldukları için içinize tedirginlik sinerse eğer yönlendirdiği site hakkında araştırma yapmanızı öneririm.

Alacağınız keylerinde kullanabilmeniz için hangi platformda olduklarına (Steam, Rockstar vs.) GLOBAL olmaları önemli. Eğer bölge kısıtlaması olan key varsa bunu belirttiğim sayfalar yönlendirme sırasında veya yönlendirdiği sitelerin kendisi %90 oranında belirtir. Kısıtlama olan keylerde ise kısıtlamaya Türkiye dahil mi, değil mi diye kontrol edin.

Ekstra olarak plati market e veya 3d game info'ya da bakabilirsiniz buradaki önemli hususta keylerin global olmasından önce satıcının ne kadar toplam satış yaptığı ve yaptığı satışların başarılı ve başarısız oranına dikkat etmek zorundasınız. [Bu iki sitede Türkiye'de ki ön ödemeli kartlar ve banka kartları geçerli değildi en son]

NOT: Güvenliğiniz için online alışverişlerinizde Sanal Kart kullanınız.

Belirtilen 3 oyunda yenilendi tek paket halinde satılmakta.
Onu biliyorum zaten ama eğer yenilenmiş oyunları isteseydi belirtirdi demek istedim.

KS

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Oyunlar tek pakette olsa bildiğim kadarıyla hepsi ayrı olarak da indirilebiliyor bu yüzden tek tek belirtmişte olabilir. Emin olmak için teyit etmek istedim ¯\_(ツ)_/¯
Dediğiniz siteleri biliyorum fakat o tarz siteler bölgesel fiyatlandırma yapmadığı için ve pahalıya sattığı için oralardan alamıyorum. Remastered oyunları sevmiyorum, orijinal gta oyunlarının ve rockstar oyunlarının koleksiyonunu yapıyorum. Bölgesel fiyatlandırma üzerinden satan bildiğiniz bir yer varsa atabilirsiniz diye yazdım.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
Dediğiniz siteleri biliyorum fakat o tarz siteler bölgesel fiyatlandırma yapmadığı için ve pahalıya sattığı için oralardan alamıyorum. Remastered oyunları sevmiyorum, orijinal gta oyunlarının ve rockstar oyunlarının koleksiyonunu yapıyorum. Bölgesel fiyatlandırma üzerinden satan bildiğiniz bir yer varsa atabilirsiniz diye yazdım.
Bu iki sitenin önerdiği siteler yabancı para birimiyle gözükse, yine de bazılarına girip bakmakta fayda olabilir çünkü bazı önerdiği sitelerde fiyatlandırma olabiliyor. Ekstra olarak o iki sitede önerdiği sitelerde anlaşması veya sitede kod indirimi varsa öneri kısmında bunu size sunuyor. En azından hızlıca bi göz atabilirsiniz.

Öte yandan TR'de bunları key olarak bulmak zor olabilir. En fazla TR de bunları satılık hesap olarak bulabilirsiniz ama bu oyun için başka bir hesaba da yöneleceğinizi pek sanmıyorum.

GTA 3 için ufak bi araştırdım ve bulabildim. Direkt sitenin kendisi satıyor, açıklamasında hediye gönderim talimatı var ama hazır şablonları olabilir ve ilan geçen ay güncellenmiş görünüyor yani sitenin elinde Steam keyi kalmış olabilir. Sitede canlı destek mevcut dilerseniz bağlanıp bir sorun.

• Beğen
Reactions: DTB
KS

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bu iki sitenin önerdiği siteler yabancı para birimiyle gözükse, yine de bazılarına girip bakmakta fayda olabilir çünkü bazı önerdiği sitelerde fiyatlandırma olabiliyor. Ekstra olarak o iki sitede önerdiği sitelerde anlaşması veya sitede kod indirimi varsa öneri kısmında bunu size sunuyor. En azından hızlıca bi göz atabilirsiniz.

Öte yandan TR'de bunları key olarak bulmak zor olabilir. En fazla TR de bunları satılık hesap olarak bulabilirsiniz ama bu oyun için başka bir hesaba da yöneleceğinizi pek sanmıyorum.

GTA 3 için ufak bi araştırdım ve bulabildim. Direkt sitenin kendisi satıyor, açıklamasında hediye gönderim talimatı var ama hazır şablonları olabilir ve ilan geçen ay güncellenmiş görünüyor yani sitenin elinde Steam keyi kalmış olabilir. Sitede canlı destek mevcut dilerseniz bağlanıp bir sorun.
Siteyi ben de girdim fiyat falan da mükemmel fakat site gift olarak yolluyor, gift olarak satış yapmak benim bildiğim kadarı ile steamde yasak, bunun dışında steamde satılmayan bir oyunu gift olarak nasıl yollayacaklar onu da anlamadım. Siteye güvenemedim ben.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri