MEDUSA 7.1 HIŞIRTI VE SOL KULAKTA CIZIRTI

rodrover35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
abi kulaklığı aldım iyi hoş ilk günden bişiy anlamadım geldi ikinci güne sesi açsamda kıssamda hışırtı geliyor bide imdi farkettım sesi kapatınca 0 yapınca muteleyınce sol kulaktan sürekli aralıklarla cızırtı geliyo  kısık gelse bile tek basıma sessiz odada o sesi duyunca kafamın ıcınde gıbı hıssedıyorum deliriyorum bi çözümü varmı baska bi kulaklık önerirmisiniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Kulaklıktaki veya kasadaki JAK girişleri ile ilgili bir sorun olabilir. Temas, oksitlenme veya aşınma gibi önce başka bir JAK girişinden deneyin kasa önünden alıyorsanız sesi arkadan alın yada tam tersi. Sonra başka bir cihazda deneyin Telefon/Tablet vs. gibi aynı sorunlar halen daha varsa muhtemelen JAK girişi arızalıdır. Kulaklıklarda JAK girişleri 2/3 parça halinde siyah veya başka renk şeritlerle ayrılır. Sağ kulak, sol kulak ve mikrofon için bölmeler birisinde bir sorun olursa yukarıdaki saydığım nedenler gibi bu sizdeki sorun veya algılama probleme oluşur. Söylediklerimi denedikten sonra sonuca göre hareket ederiz. Öneri kulaklık için eğer aynı fiyat bandında bir ürün isterseniz, James Donkey 712 alabilrsiniz. USB ile başlanıyor bu JAK girişi problemlerini ortadan kaldırır ve bu fiyat bandında iyi ürünler arasındadır. Zaten bir elin beş parmağını geçmiyor 200-300 TL arasındaki iyi kulaklıklar.

KS

rodrover35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam kulaklık usbli heryerde denedim farklı cıhazda falan sorun düzelmedi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
rodrover35' Alıntı:
hocam kulaklık usbli heryerde denedim farklı cıhazda falan sorun düzelmedi

Muhtemelem kulaklıktaki sürücülerde (hoparlörlerde) problem var o zaman yazılımsal olsaydı başka cihazda sorun olmazdı veya JAK olsaydı arızalı olur ancak bunlar değilse tek sorun sürücülerde oluyor. Garantisi varsa yollayın yoksa siz vidalarını açıp kontrol etmelisiniz sürücüyü (hoparlörü). Patlak veya kablolarda bir arıza var mı diye.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri