Mekanik Klavye Önerisi

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
Selamlar Arkadaşlar

Klavye arayaşındayım ve maksimum 2.5 3k bütçem var bu bütçeye göre en f/p ürünü önerebilir misiniz beyaz olması önceliğimdir.

İyi forumlar

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
927
Selamlar Arkadaşlar

Klavye arayaşındayım ve maksimum 2.5 3k bütçem var bu bütçeye göre en f/p ürünü önerebilir misiniz beyaz olması önceliğimdir.

İyi forumlar
Boyut ?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
Boyut ?
bu ilk attığınız ajazz a820 pro güzelmiş boyut olarak f tuşları birde home ıns gibi tuşlar olsa yeterli birde türkçe klavye dizilimi nasıl olur mesela ş harfinin yerinde ayraç işareti var bir de 60 dolar makul ancak başka bir vergi ödemem gerekir mi

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963

çok daha güzel ürünler

bu ilk attığınız ajazz a820 pro güzelmiş boyut olarak f tuşları birde home ıns gibi tuşlar olsa yeterli birde türkçe klavye dizilimi nasıl olur mesela ş harfinin yerinde ayraç işareti var bir de 60 dolar makul ancak başka bir vergi ödemem gerekir mi
ayraca basarsın ş gelir

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
927

çok daha güzel ürünler

ayraca basarsın ş gelir
en.akkogear sitesi türkiyeye gönderim yapmıyor. akkogear.eu sitesinde aynı ürünler varsa bakılabilir ama vergi olayından emin değilim. Epomakerdeki gibi işliyorsa 90 dolarlık ürüne 1000tl vergi çıkar.

60 dolar fiyatı var 10 dolar kuponla 50dolar=1600TL+700TL civarı vergiyle 2300 e 2400 e falan geliyor.

çok daha güzel ürünler

ayraca basarsın ş gelir
S modelleri neden alınmaz olayı nedir bilmiyorum.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
Peki trden alabileceğim ürünler var mı açıkçası yurtdışı ürünler beni biraz korkutuyor garanti muhabbeti vs.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
en.akkogear sitesi türkiyeye gönderim yapmıyor. akkogear.eu sitesinde aynı ürünler varsa bakılabilir ama vergi olayından emin değilim. Epomakerdeki gibi işliyorsa 90 dolarlık ürüne 1000tl vergi çıkar.

60 dolar fiyatı var 10 dolar kuponla 50dolar=1600TL+700TL civarı vergiyle 2300 e 2400 e falan geliyor.

S modelleri neden alınmaz olayı nedir bilmiyorum.
s modelleri tri mod değil
Peki trden alabileceğim ürünler var mı açıkçası yurtdışı ürünler beni biraz korkutuyor garanti muhabbeti vs.
apex 9 mini

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
927
Emin olun sorun yaşamazsınız. Bende de ak820pro var 3 4 arkadaş aldık bir sorun yaşamadık ve tonlarca insan forumlarda satın aldı. Türkiyeden alıcağınınız ürünler yüksek ihtimalle yurt dışına göre performans açısından daha kötü olucak.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
Emin olun sorun yaşamazsınız. Bende de ak820pro var 3 4 arkadaş aldık bir sorun yaşamadık ve tonlarca insan forumlarda satın aldı. Türkiyeden alıcağınınız ürünler yüksek ihtimalle yurt dışına göre performans açısından daha kötü olucak.
tam olarak kaç liraya geliyor peki bahsettiğiniz klavye shipping ücretsiz diyor birde 2 tane switch var hangisi seçmem lazım

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
927
tam olarak kaç liraya geliyor peki bahsettiğiniz klavye shipping ücretsiz diyor birde 2 tane switch var hangisi seçmem lazım
50 dolara alıyorsunuz 1600TL+700TL vergiyle 2300 2400 e falan geliyor. Ben gift switch seçtim fazlasıyla memnunum daha çok beğeniliyor.

Gift switch ses testi.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
Attığım ürünler bu ürünlere bin basar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri