Mekanik Klavye Önerisi

MertDundar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Klavye arıyorum fakat fazla bilgim olmadığı için sürekli seçenekler arasında kalıyorum istediğim tarzı size yazsam yardımcı olur musunuz
Kablosuz, mekanik, numpad tuşları olmayacak, ok tuşları kendi şeklinde olacak(diğer tuşlarla birleştirilmiş olmasın) ve mümkünse aydınlatmalı olsun bütçem 1000 tl civarı

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,177
Klavye arıyorum fakat fazla bilgim olmadığı için sürekli seçenekler arasında kalıyorum istediğim tarzı size yazsam yardımcı olur musunuz
Kablosuz, mekanik, numpad tuşları olmayacak, ok tuşları kendi şeklinde olacak(diğer tuşlarla birleştirilmiş olmasın) ve mümkünse aydınlatmalı olsun bütçem 1000 tl civarı
Bütçe kablosuz için kısıtlı. Bütçe arttır derim veya ak871 var tek seçeneklerden pek iyi denemez

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,177
KS

MertDundar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yani rk61 falan alsanız en az 1.5k falan
RK61'i daha önce de gördüm fakat tuşları benim istediğim düzende değil ben daha çok fotoğraftaki gibi bir düzene sahip klavye arıyordum

4J9-3.jpg

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,177
RK61'i daha önce de gördüm fakat tuşları benim istediğim düzende değil ben daha çok fotoğraftaki gibi bir düzene sahip klavye arıyordum

Ekli dosyayı görüntüle 35333
İndirimde th80 se ye bütçe çıkar o zaman taş gibi klavyen olsun ne diyeyim
Kablosuz olmasa magegee75 falan olur.

KS

MertDundar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı