Mekanik Klavye

werqil01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar 10 günlük mekanik klavyemde A ve D tuşuna aynı anda bastığımda bazen a veya d takılı kalıyor ve başka bir tuşa basana kadar durmuyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Marka Razer Blackwidow v3

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Merhabalar 10 günlük mekanik klavyemde A ve D tuşuna aynı anda bastığımda bazen a veya d takılı kalıyor ve başka bir tuşa basana kadar durmuyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Klavye içi temiz mi? Kardeşim bazen '' Toz ve Kir v.b şeyler '' tuşa bastığın anda basılı bir şekilde kalabiliyor.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956

Sıvı teması oldu mu?

KS

werqil01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hiçbir sıvı teması olmadı 10 gündür kullanıyorum ve hala temiz bir vaziyette duruyor. 10 gündür kullanıyordum bir sıkıntı olmadı fakat bugün csgo oynarken bu sorunla karşılaştım.

KS

werqil01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu arada bir ekleme yapmak istiyorum tuşa basılmamış konumda kalıyor içe çökmüş halde kalmıyor.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Hocam isterseniz direk iade edin. Daha iyileri var çünkü ayrıca bu üründe bir sorun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri