Mi Box s 4K

Syredian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selâmlar, yakında Mi Box s alacağım. Kafam da ise bir kaç soru var. Mi box s ile Clash of Clans v.b oyunları oynayabilir miyim ? Kendi kumandası ile değil, bir mouse takacağım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Kendisi Android cihaz olduğundan tüm kütüphaneye erişiminiz olacaktır. Mouse ve klavye olayı için araştırmam yapmam gerek.

ötenazi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mouse ve klavye takılıyor. Ama türkçe klavye ayarlamanız gerekiyor sanırım. Oyunların akıcı olacağını düşünmüyorum apk yüklediğiniz bazılarında ya ekrana sığmıyor ya da açılmıyormuş. Google Play'de çoğu uygulama çıkmıyormuş.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

Syredian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ugur.gozaydin' Alıntı:
Klavye ve mouse olarak kablosuz olmak şartıyla kullanım sağlayabilirsiniz. 

Google Play uygulamalarının ekrana sığmaması vs. gibi durumlar içinde ekstra birkaç APK kurmanız gerekiyormuş. Xiaomi Mi box S İle İlgili Her Şey - 2020 kurulum - Kumanda - Gamepad - Ethernet bu video o tür APK önerileri için güzel bir video bakabilirsiniz.

Bir USB Hub yardımı ile Klavye + Mouse bağlayacağım. Play Store'da bu tür uygulamaların olmadığını ben de biliyorum. Benim merak ettiğim cihazın performansı bu ve benzeri oyunları sıkıntısız açabilir mi ? Geri dönüşünüz için teşekkürler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cihazın performansı bir android telefon kadar olmayacaktır ama genel olarak sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri