Soru Microsoft Office Programlari Yeni̇den Başlatma Sorunu Aci̇l Yardim Yarina Ödevi̇m Var

ADIM NE Kİ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Powerpoint dilimi değiştirdikten sonra office'i yeniden başlatmamı istedi. Ben de bilgisayarı yeniden başlatınca düzelir diye düşündüm ancak hayır, düzelmedi. Acil yardım edin yarına ödevim var!!

huseyinq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
tekrardan kur .ama bu sefer kurarken kurmak istediğin dili seçte tekrar aynı sorula karşılaşma. en temiz ve net çözüm bu bence

Son düzenleme:

wooserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Powerpoint dilimi değiştirdikten sonra office'i yeniden başlatmamı istedi. Ben de bilgisayarı yeniden başlatınca düzelir diye düşündüm ancak hayır, düzelmedi. Acil yardım edin yarına ödevim var!!
Hocam herhangi bir office uygulamasına gir dosya yazan yere gir ordan seçenekler ordan dili seç ve tercih edilen dil olarak ayarla. Ayarlama işlemi bitince komple çık officeden ondan sonra windows dilinin tercih edilen olarak türkçe olduğunda emin ol bunun için windows başlangıç oradan ayarlar oradan saat / dil ve sonra dil & bölge yi seçin. Tercih edilen diller bölümünden dil ekleyi seç sonra istediğin dili girip ilerle. Tercih edilen dil olarak istediğini ayarla zaten ayarlıysa elleme. Windows dil değiştiysen eğer yeniden başlat office gir düzelecektir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri