Mikrofon sesim az gidiyor

letrod

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Snopy sn-r05 kullanıyorum bilgisayar değiştirdikten sonra sesim az gitmeye başladı ayarlardan düzeyleri fulledim herşey maximumda ama bir türlü ses gitmiyor fazla eskinden fısıldasam duyuluyordu şimdi bağırsam bile anca duyuluyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Mikrofon ayarlarınızdan sorun yaşıyorsunuz Ses ayarlarınızdan bir kaç ayar ile düzeltilebilir. Başlattan Ses ikonuna sağ tıklayın ve Ses Efektine tıklayın ve Kayıt sekmesinden Mikrofona çift tıklayın açılan pencereden Geliştirmeler sekmesine gelin ve Anlık mod kutusu işaretli olmasın ve Tüm ses efektlerini engelle kutusunu işaretleyin. Sonra düzeyler sekmesine gelin ve Mikrofon sesinizi son ayara alın Bass ayarını en düşük seviyede bırakın. Daha sonra Uygula/Tamam deyin hepsi bu kadar. Bunlar işe yaramalı normal şartlarda.

KS

letrod

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Mikrofon ayarlarınızdan sorun yaşıyorsunuz Ses ayarlarınızdan bir kaç ayar ile düzeltilebilir. Başlattan Ses ikonuna sağ tıklayın ve Ses Efektine tıklayın ve Kayıt sekmesinden Mikrofona çift tıklayın açılan pencereden Geliştirmeler sekmesine gelin ve Anlık mod kutusu işaretli olmasın ve Tüm ses efektlerini engelle kutusunu işaretleyin. Sonra düzeyler sekmesine gelin ve Mikrofon sesinizi son ayara alın Bass ayarını en düşük seviyede bırakın. Daha sonra Uygula/Tamam deyin hepsi bu kadar. Bunlar işe yaramalı normal şartlarda.

hepsini zaten yaptım  bass ayarı 0 arkadaşlarım sesimin çok az geldiğini söylüyor o yüzden 10 da tutuorum eski kasamda koridorda konuşsam dahi duyuluyordu dimdi ağzımı mikrofon yaklaştırarak konuşuyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Senden birkaç SS alıp paylaşmanı isteyeceğim. Öncelikle, Başlat çubuğunda ki SES simgesine sağ tıkla ve Ses Efekti ayarlarına gir ve buradan Kayıt sekmesine gel ve Mikrofon aygıtına çift tıkla özellikler penceresi açılacak bu kısımda olan tüm sekmelerin SS 'lerini alıp paylaşır mısın, bakalım yanlış veya eksik bir ayar var mı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri