mikrofon ve kulaklık hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökhan Sadıklar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhabalar kolay gelsin,

ben yayın için mikrofon araştırıyordum fakat kafam çok karıştı siz değerli hocalarıma danışayım dedim. mikrofonda özellikle gürültü engellemesi benim için çok ama çok önemli, etrafta bazen ses tıkırdama falan oluyor.
aslında almayı düşündüğüm RODE Procaster Dinamik Broadcast 2.200 tl civarında, fakat dün akşam kulaklığım error vermeye başladığından bütçe sıkıntıya girdi. 
aşağıdaki bu iki modelde aynı performansı alabilirmiyim. hani derseniz ki arada çok büyük dağlar var bütçeyi zorlamaya çalışırım.
Boya BY-M1000   1.000tl
Rode Podmic Mikrofon 1.200tl civarı.

ayrıca kulaklık olarak da Corsair Void Rgb (kablolu-kablosuz) 7.1 Surround, modelini baktım ama cızırtı falan var deniyor. iki ürün için görüşlerinizi ve sizin de tavsiye edeceğiniz ürünler için desteğinizi rica ederim.
iyi çalışmalar.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bence direkt HyperX Quadcast - 1.499 TL bu ürünü alın. Kulaklık olarak ise size kalan bütçenizi söyleyin F/P dengesi yüksek bir ürün önerisi yapayım. Eğer ille 2 ürün arasından seçim yapacaksanız RODE PodMic ürününü seçin.

KS

Gökhan Sadıklar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bence direkt HyperX Quadcast - 1.499 TL bu ürünü alın. Kulaklık olarak ise size kalan bütçenizi söyleyin F/P dengesi yüksek bir ürün önerisi yapayım. Eğer ille 2 ürün arasından seçim yapacaksanız RODE PodMic ürününü seçin.

hyperx i alınca kulaklık bütçem 1500 gibi kalıyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
1500 TL ye size piyasada çok iyi kulaklıklar var önerinizi yaparım hiç sorun değil. Bende sandım ki çok daha az bir bütçe kalıyor. Birazdan ürün önerilerimi aşağıya bırakacağım.

1. Roccat Khan AIMO 7.1 - 871 TL
  2. XPG Precog 7.1 - 892 TL
  3. Cooler Master MH670 7.1 Kablosuz - 991 TL
  4. Logitech Pro X 7.1 - 1.199 TL
Bu ürünler size önerebileceğim en iyi ürünler. MH670 ürünü kablosuz arıyorsanız listedeki diğer ürünlere çok benzer ses kalitesini ve ürün kalitesini kablosuz olarak sunan en iyi F/P oranı yüksek kulaklıktır. Buradaki 1 numara hariç diğer tüm ürünleri denemişliğim var. 2 numara ve 1 numara beni aşırı etkileyen ürünlerdir özellikle 2 numarayı ciddi anlamda başarılı. 1 numaralı ürün yurtdışında popüler oldukça iyi bir markadır ki o üründe gayet başarılı bir üründür. Bu ürünleri listelemem gerekirse en iyiden başlayarak 2 ve 4 eş değer sayılırlar ki son denediğim 2 olduğundan o daha iyi gibi geldi ama 4 numarada oldukça başarılıdır. Sonra 1 ve sonra 3 diye sıralayabilirim. 1 numarayı denemeden niye 3 numaranın önüne aldın derseniz 1 numaranın incelemeleri ve 3 numaranın incelemelerine baktığımda yabancı kaynaklardan bir ortalama alarak 1 numarayı öne aldım diyebilirim. Yani liste şu şekilde 2/4 > 1 > 3 diye sıralayabilirim. Önerdiğim mikrofon ve önerdiğim bu 4 üründen birisini alın derim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
S modelin 2 farkı var. Birisi RGB yapıda olması diğeri Type-C bağlantısı olması başka büyük bir farkı yok. Bütçeyi zorlamaya değecek bir fark değil bunlar.

KS

Gökhan Sadıklar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
çok teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için ürünleri en kısa zamanda alacağım konuyu kapatabilirsiniz [font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]hoşçakalın [/font]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri