Öneri Mobil Oyun Önerisi Gamepad

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Telefonda Gamepad ile sıkıntı yaşamadan oynayabileceğim güzel oyun önerisi istiyorum. PSP ve PS2 emülatörleri var bunlardan da oyun önerebilirsiniz. PSP'de God of War Ghost of Sparta bitti Chains of Olympus bitmek üzere. Bunlar dışında Tekken 6, Mortal Kombat, Gta Vice City Stories, FIFA Street oynuyorum. PS2'de de GoW Chains of Olympus bitince başlayacağım Gow1, Cod Finest Hour, Medal of Honor Vanguard var. Bunlar dışında bence güzel olan oyunlardan GTA'lar, Max Payne ve Half Life 2 dışında başka oyun bulamıyorum. Minecraft, call of duty vs var ama sevmiyorum pek.

Emülatörden kastım PSP ve PS2

Myscherzo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
85
Önerdiğim oyunların hepsi Google Play oyunlar. Emülator'de zaten bir sürü oyun var seç beğen al :)

1-) Oddmar (çok severek oynadım Viking temalı hikayesi olan bir oyun. Fakat biraz tuzlu)
2-) Telltale Games oyunları. PC'de oynamak yerine telefonda oynuyorsun.
3-) eFotball veya Fifa.

zack411

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Stars Brawl şu anda en iyi mobil oyundur. Ayrıca oyunun değiştirilmiş versiyonu olan yı da oynayabilirsiniz.

Sani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Dostum telefoda oynancak güzel pc oyunları var. Dead Cells Brotato Vampire Survivors gibi ama benim önerim mobilde en çok Dead Cells sarıyor.Satın almam diyorsan apksıda var.50 saatin üzerinde oynadım her yerde oynarsın. Optimizasyon veya bir kasma durumu yok. Gamepad ile rahat oynarsın

Futbol seversen klasikler var e Footbal veya Eaf24
Hikayeli olarak NSS veya Score Hero olabilir çok hikayesi olmasada sarar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri