Fırsat Modart Pc Yeni Sistem Geliyor 🚨 Bildirmeleri Açın

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,241
Evet dostlar Modart PC M9 ile geri geliyor bol stoklu olacağını söyledi 200-300 filan değil forumda paylaştı zaten ipucu veriyor orada takıp edebilirsiniz eğer sistem ihtiyacınız varsa bence bekleyin şu anki piyasa şartlarında çok iyi fiyatlı olacağını tahmin ediyorum takip ettiğim kadarıyla ve İNTEL & RTX ile çıkabilir diye düşünüyorum ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN KASA RAMPAGE DEĞİL BU ARADA GÖRSEL ATTI 😃

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-24-12-58-19-790_com.android.chrome~3.jpg
    Screenshot_2023-01-24-12-58-19-790_com.android.chrome~3.jpg
    139.4 KB · Görüntüleme: 25
Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
hocam forumun reklamı gibi olmuş attığınız post. Sadece ilgili kısmı atsanız yeterli biraz ayıp kaçmış bence pc hocası foruma. bence konuyu düzenlerseniz iyi olur

Sistem içinde rtx 2060 veya 1660 serisi tahmin ediyorum

KS

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,241
hocam forumun reklamı gibi olmuş attığınız post. Sadece ilgili kısmı atsanız yeterli biraz ayıp kaçmış bence pc hocası foruma. bence konuyu düzenlerseniz iyi olur

Reklam değil knka kim yapsa paylaşırım ben biri ile ilgili değil bu herkes bişeyler alsın istiyorum

PC hocasını da paylaşırım paylaşıyorum da art niyet yok bence bunda

Son düzenleme:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Reklam değil knka kim yapsa paylaşırım ben biri ile ilgili değil bu herkes bişeyler alsın istiyorum

PC hocasını da paylaşırım paylaşıyorum bunda art niyet yok bence

yok o anlamda demedim hocam komple modart forum görünüyor her yerde göze sokar gibi olmuş o biraz rahatsızlık uyandırdı bende naçizane söylemek istedim belki aynı şekilde düşünenler olabilir

KS

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,241
Pc hocasını mı beklesem bunu alsam acaba çok kararsızım
Bu saatten sonra ne bulursan al valla her geçen gün herşeye zam geliyor pch da güzel olur ama tarih bilgisi yok gerçi bununda yok ama söylediğine göre yakındır

Sistemlerde neler kullanılacak bilemiyoruz sıkıntı o. PC hocası RTX geleceğini kesin söyledi ama modart AMD kart ile de çıkarabilir.
Rtx & intel büyük ihtimalle

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri