Yardım Modem Kurulumu Yardımcı Olucak Var Mı?

Sxytix9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Kafayı yemek üzereyim..Süperonline'da idik taahhüt bitiyor 10 gün var. Comnet'e geçiş yaptık 1 yıllık peşin ödeme 100mbps aldım.Direkt hizmet geçişi yaptık yeni başvuru vs değil.Mesaj attılar modem arayüzünüze girip bizim gönderdiğimiz bilgileri girin diye ama girdiğim 192.168.1.1 ZTE sitesinde bu bilgileri bulamadım youtube'dan bakıyorum yine farklı şeyler gözüküyor.Nasıl yapacağım yardımcı olabilicek birisi var mı acaba?Attığım ekteki Pppoe yeri yok mesela.Ve youtube'da 2.ekteki ad ve vd'nin altında + işareti çıkıyor oraya yazıyorlar bu bilgileri ama o da yok mesela.

TAMAMDIR ÇÖZDÜM.

Ekli dosyalar

• 1724080065037.png
    1724080065037.png
    603.4 KB · Görüntüleme: 7
  • Ekran görüntüsü 2024-08-19 175945.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-19 175945.png
    22.4 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Şu ilk fotoda (lacivert renkte) görünen kısımda önemli bir bilgi yok.
Sadece PPPOE sayfasıne gidin, buraya tekrar bizim attığımız şifre girin demişler.

Eğer fiber kullanıyorsanız ve bağlantı sağlanamıyorsa....... bunun altında ne tür bilgi var? Hepsi bu kadar mı?

ZTE modem tam çıkaramadım marka ve modeli nedir.

Şimdi bende TTNET ayarlarda VDSL2 için değerleri vereyim. Fakat motomot aynısı tutar mı bilemiyorum açıkçası

Set the MTU value. diye geçiyor bende
MTU değeri: 1492

Enter the VLAN parameters.
VLAN parametresi: 35

KS

Sxytix9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Şu ilk fotoda (lacivert renkte) görünen kısımda önemli bir bilgi yok.
Sadece PPPOE sayfasıne gidin, buraya tekrar bizim attığımız şifre girin demişler.

Eğer fiber kullanıyorsanız ve bağlantı sağlanamıyorsa....... bunun altında ne tür bilgi var? Hepsi bu kadar mı?

ZTE modem tam çıkaramadım marka ve modeli nedir.

Şimdi bende TTNET ayarlarda VDSL2 için değerleri vereyim. Fakat motomot aynısı tutar mı bilemiyorum açıkçası

Set the MTU value. diye geçiyor bende
MTU değeri: 1492

Enter the VLAN parameters.
VLAN parametresi: 35
Yaptım dün bi şekil sağolasın. O vd ve ad yazan yere yazdım bilgileri oldu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri