Modem Router öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İrfan Ertan Gundogdu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar hocam. Bircok kişide olduğu gibi bizde evin diğer tarafında wifi sorunu yaşıyoruz. Gigabit internetimiz var aşağıda yazdığım routers lar indirime girmiş. Bu 3 cihaz içerisinden hangisini önerirsiniz.  Teşekkürler..
Asus rt ax55  88 euros
TP link archer ax 20  90 euros
TP link Archer ax 50 98 euros

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
ASUS ürün ile AX50 ürün bu ikisini öneririm. Ben olsam ASUS ürünü seçerdim ama amazon.de adresinden mi alacaksınız nereden alacağınızı belirtip bana maksimum bütçe verirseniz daha iyisini önerebilir miyim bakarım.

Sanırım idealo.de adresinde gördünüz o fiyata bu ürünleri çünkü başka sitede bulamadım. ASUS RT-AX55 ürününü öneririm size ama biraz daha iyi özellikler sunsun derseniz   bu ürünü öneririm size.

KS

İrfan Ertan Gundogdu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
ASUS ürün ile AX50 ürün bu ikisini öneririm. Ben olsam ASUS ürünü seçerdim ama amazon.de adresinden mi alacaksınız nereden alacağınızı belirtip bana maksimum bütçe verirseniz daha iyisini önerebilir miyim bakarım.

Sanırım idealo.de adresinde gördünüz o fiyata bu ürünleri çünkü başka sitede bulamadım. ASUS RT-AX55 ürününü öneririm size ama biraz daha iyi özellikler sunsun derseniz   bu ürünü öneririm size.

Hocam bu Hollanda sitesi 

Tplink ürününün linki ni bıraktım. Orada diğer seçeneklere de bakarsınız.. bütçe kabaca 100 euro max diyelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri