Monitör De Fazlasıyla Ölü Piksel Var Iade Yaparlar Mı?

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Arkadaşlar Selamlar Bugün gaming gen trden gelen monitörümü teslim aldım ve baya ölü piksel çıktı, iade/değişim yaparlar mı? 2k monitör lazımdı bana değişim isterim.

ASUS VG27AQ1A

1726170797190.jpeg
1726170814967.jpeg

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Arkadaşlar Selamlar Bugün gaming gen trden gelen monitörümü teslim aldım ve baya ölü piksel çıktı, iade/değişim yaparlar mı? 2k monitör lazımdı bana değişim isterim.

ASUS VG27AQ1A

Ekli dosyayı görüntüle 37980Ekli dosyayı görüntüle 37981
Geri gönderin onlarda servise gönderir öyle 2 3 günde karşılık alamazsınız 20 gün kadar sürer ama değişim kararı çıkar vicdanlı firmaysa gerisi aldığın yere kalmış stok yok derlerse bide öyle beklersin. Servis onaylamazsa aynı monitörü bidaha gönderirler.

Turanerden61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Reis sakın ölü piksel felan var deme o durumda garantiye gidecek 2-3 ay madur olursun birde bazı firmalar 2-3 ölü piksele kadar normal karşılayıp sorunsuz ürün diye geri gönderiyorlar.
O yüzden 15 gün iade süren var direk iade et uğraşma tekrar al sonra

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Reis sakın ölü piksel felan var deme o durumda garantiye gidecek 2-3 ay madur olursun birde bazı firmalar 2-3 ölü piksele kadar normal karşılayıp sorunsuz ürün diye geri gönderiyorlar.
O yüzden 15 gün iade süren var direk iade et uğraşma tekrar al sonra
Yo garantiye göndermeyecekler, inceleyip yanıt verecekler, bir kaç kişiye aynısnı yapmışlar yeni stoktan göndermişler, stok yok derlerse iade isterim, kredi kartımdan düşer taksitle almıştım.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Geri gönderin onlarda servise gönderir öyle 2 3 günde karşılık alamazsınız 20 gün kadar sürer ama değişim kararı çıkar vicdanlı firmaysa gerisi aldığın yere kalmış stok yok derlerse bide öyle beklersin. Servis onaylamazsa aynı monitörü bidaha gönderirler.
1726243471865.png

Muhtemelen müşteri memnuniyeti adına bir defaya mahsus değiştirirler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri