Monitor Ekranı 75 Den 144 E Alınca Kararıyor Ve Renkler Beliriyor

kueex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
gamepower GPR27C1MS144 kullanıyorum arkadaşım kullanıyordu bana verdi ben dp kablosunu sipariş edene kadar hdmi ile75 hz kullanıyordum bir sorun yoktu ancak dp kablosu geldikten sonra 144 e aldığım zaman ekranda yeşil çizgiler çıkıp kararmaya başlıyor ekran adaptörü de tabela led adaptorü olarak verdi bilgisayarcı sorun olduğunu ona söylemeye gittiğimdeyse power adaptörü ile bir alakasının olmadığını söyledi farklı dp kablo da denedim yine aynı sorun var lütfen yardım edin

Ekli dosyalar

• IMG-20230222-WA0224.jpg
    IMG-20230222-WA0224.jpg
    17.2 KB · Görüntüleme: 15

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
gamepower GPR27C1MS144 kullanıyorum arkadaşım kullanıyordu bana verdi ben dp kablosunu sipariş edene kadar hdmi ile75 hz kullanıyordum bir sorun yoktu ancak dp kablosu geldikten sonra 144 e aldığım zaman ekranda yeşil çizgiler çıkıp kararmaya başlıyor ekran adaptörü de tabela led adaptorü olarak verdi bilgisayarcı sorun olduğunu ona söylemeye gittiğimdeyse power adaptörü ile bir alakasının olmadığını söyledi farklı dp kablo da denedim yine aynı sorun var lütfen yardım edin
galiba yırtılma oluyor

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
Çok ardı ardına yazmışsınız. Bilgisayarcı power adaptörünün sorunlu olduğunu, arkadaşınızsa onla ilgisi olmadığını mı söyledi ? Bilgisayarcıda başka power adaptörü ile test edilsin eğer durum buysa.

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
gamepower pişmanlıktır.

KS

kueex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Monitörün markası sorunlu zaten Eğer garanti devam ediyorsa alınana yere başvurulabilir.
Maalesef devam etmiyor panel arızasından kaynaklı bir sorun mu sizce

Çok ardı ardına yazmışsınız. Bilgisayarcı power adaptörünün sorunlu olduğunu, arkadaşınızsa onla ilgisi olmadığını mı söyledi ? Bilgisayarcıda başka power adaptörü ile test edilsin eğer durum buysa.
Monitörü kendi adaptörü 12v 4a benim bilgisayarcıdan aldığım adaptör 12v 5a bununla alakalı olabilir mi sizce

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
eğer garantisi devam ediyorsa ise iade edin çok sağlıklı bir marka değil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri