Monitör Kırmızı Oldu Çözemiyorum Yardım Lütfen.

bercinturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
monitör kendiliğinden kırmızı oldu. bende dp kaplosunu çıkarıp hdmi kablosu taktım ama gene kırmızı oldu ve sorunu bir türlü çözemedim.
monitör: . Acaba monitör sorunlu olabilir mi? yani yeni aldım geri iade süresi bitti. garantiye mi göndermem gerekiyor yoksa başka bir çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.

monitör kendiliğinden kırmızı oldu. bende dp kaplosunu çıkarıp hdmi kablosu taktım ama gene kırmızı oldu ve sorunu bir türlü çözemedim.
monitör: . Acaba monitör sorunlu olabilir mi? yani yeni aldım geri iade süresi bitti. garantiye mi göndermem gerekiyor yoksa başka bir çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• kirmizi_ekran.png
    kirmizi_ekran.png
    2.2 MB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,111
Kirmizi derken?

Oonurr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
ekdeki fotoda herşey normal ama

KS

bercinturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Öncesi

20240421_233222.jpg
Sonrası

20240421_233130.jpg

Aynı bilgisayarı başka monitörde denedim sorun olmadı. Ayrıca monitörü başka bilgisayarda denedim sorun olmadı.
Ekran Kartı mı monitör mü sorun bir türlü anlayamadım.

KS

bercinturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Sag tikla gece isigi acik olabilir mi?
Hele Gece ışığını acinca goruntu mordan siyaha dogru gidiyor. Bildigin berbat oluyor. Herhalde 2. Pc yi ana pc yapıp bunu ikinci pc yapacağım. Onda sorun yok. Ayrıca nedense ekran kartında olabileceğini düşünüyordum. Diğer monitörlerde sorun yaşatmıyor aynı hdmi kablosu. Başka pc yi de buna bağlayınca sorun çıkmıyor.

Bu monitöre.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,111
Hele Gece ışığını acinca goruntu mordan siyaha dogru gidiyor. Bildigin berbat oluyor. Herhalde 2. Pc yi ana pc yapıp bunu ikinci pc yapacağım. Onda sorun yok. Ayrıca nedense ekran kartında olabileceğini düşünüyordum. Diğer monitörlerde sorun yaşatmıyor aynı hdmi kablosu. Başka pc yi de buna bağlayınca sorun çıkmıyor.

Bu monitöre.
O zaman hdr falan acik olabilir

KS

bercinturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
şunuda ekleyim belki şe yarar. bu pc ye bağlı iki monitör var birinde sorun yokken bu samsung monitörde sorun oluyor. böyle olunca monitör sorunlu dedim ama bu seferde diğer pc ye takınca monitör sorunsuz çalıştı.

Bilemiyorum valla
en güzeli diğer pcye bağlamak monitörü ve onu ana bilgisayar yapmak. sadece bunu yapabilirim gibi duruyor. teşekkür ederim cevaplarınız için iyi forumlar iyi geceler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri