Monitör, Kulaklık, Mouse, Klavye Seçtiklerim İyi Midir?

1453Goktug

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
KLAVYE

KULAKLIK

MOUSE (3 tane seçenek var hangisini seçeceğimi tam olarak bilmiyorum)

1.

2.

3.

MONİTÖR

Ne düşünüyorsunuz bana bunlar iyi geliyor.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
KLAVYE

KULAKLIK

MOUSE (3 tane seçenek var hangisini seçeceğimi tam olarak bilmiyorum)

1.

2.

3.

MONİTÖR

Ne düşünüyorsunuz bana bunlar iyi geliyor.
Klavye numpad zorunlu mudur ? Klavye numpad olacak ise güzel. Kulaklıkta ses kartı yok, farklı bir modele gidilebilir belki. Monitör pek fiyatına göre tercih edilebilir değil. Buna bakabilirsin
Mouse için tutuş şeklin nedir ? Attıklarından Gladius III Aimpoint olan alınabilir. 3000TL ye alıyorsun, Asus 1000TL kampanya yapıyor ve 2000 e geliyor çünkü. Ama tutuş şekli ve el boyutuna bağlı, biraz büyük eller ve palm tutuş için.

Ekli dosyalar

• 1720561221176.png
    1720561221176.png
    52.7 KB · Görüntüleme: 7
KS

1453Goktug

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
numpedli istemiyorsan klavyeyi şununla değiştir.
numpedli istiyorum hocam ya daha iyi oluyor

Klavye numpad zorunlu mudur ? Klavye numpad olacak ise güzel. Kulaklıkta ses kartı yok, farklı bir modele gidilebilir belki. Monitör pek fiyatına göre tercih edilebilir değil. Buna bakabilirsin
Mouse için tutuş şeklin nedir ? Attıklarından Gladius III Aimpoint olan alınabilir. 3000TL ye alıyorsun, Asus 1000TL kampanya yapıyor ve 2000 e geliyor çünkü. Ama tutuş şekli ve el boyutuna bağlı, biraz büyük eller ve palm tutuş için.
bana da çok gladius III önerdiler palm tutuşum var o yüzden gladius alıcağım

monitörde asus istiyorum en kalitelisi olduğu için fazla paradan birşey olmaz

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
numpedli istiyorum hocam ya daha iyi oluyor

bana da çok gladius III önerdiler palm tutuşum var o yüzden gladius alıcağım

monitörde asus istiyorum en kalitelisi olduğu için fazla paradan birşey olmaz
Daha fazla para verip daha kötü alıyorsunuz monitörde, daha iyi olsa neden önermeyeyim. Asus olunca iyi olmuyor monitör. Eğer eliniz büyükse Gladius III isimli mouse olur. Eğer eliniz büyük değilse başkada bakabiliriz.

mecatch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Mouse'a o parayı vermeni tavsiye etmem. Eski bir model ve artık 25k hero sensör çok eski bir sensör.
bunu alabilirsin. Aktif kullanıyorum aşırı keyifli bir mouse ayrıca aşırı hafif.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri