Öneri Monitör Onerisi

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Hocalarım selamlar
Ben yeni sistemim için monitör araştırıyorum oyun geliştirme ile ilgileniyorum 2 monitör olucak biri dikey diğeri yatay 2k çözünürlükte ölü piksel sorunu olmayan asansör ve pivot özelliği olan monitörler arıyorum şuan buldum iki tane onları buraya bırakıyorum yorumlarınız düşünceleriniz nelerdir

Dikey:

Yatay:

Bütçem 14bin TL 15bin TL'ye zorlarim

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
913
Attığınız dikey yani 2K monitör yerine şunu tercih edebilirsiniz kağıt üzerinde değerleri ona göre daha güzel ve pivot ayarı yok dikey konuma getiremiyorsunuz o monitörü
Yatay yani 2K attığınız monitör yerine şunu önerebilirim kağıt üzerinde değerleri birbirine yakın fakat bu 10 bit ve daha ucuz. Tek eksi yanı yükseklik ayarı yok bu modelin sonun J harfini eklerseniz yükseklik ayarı olan monitörü de alabilirsiniz.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Attığınız dikey yani 2K monitör yerine şunu tercih edebilirsiniz kağıt üzerinde değerleri ona göre daha güzel ve pivot ayarı yok dikey konuma getiremiyorsunuz o monitörü
Yatay yani 2K attığınız monitör yerine şunu önerebilirim kağıt üzerinde değerleri birbirine yakın fakat bu 10 bit ve daha ucuz. Tek eksi yanı yükseklik ayarı yok bu modelin sonun J harfini eklerseniz yükseklik ayarı olan monitörü de alabilirsiniz.
Üstteki zaten 2k değil. Alttaki ise berbat bir monitör;

Önerim budur.

Ölü piksel çıkarsa Dell kapıda değişim yapıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri