Monitör sinyal yok hatası

Erennius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar monitör kapanıyor sinyal yok diyor acayım diyorum sinyal yok diyip kapanıyor bazen de ekran siyahlıyor sadece maus görünüyor

şuanda youtuba yüklüyorum bide ordan bakın videoya cektim belki anlatamamışımdır diye

Ersin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
aynısı bana olmuştu 400 liralık ekran kartı yanmış yenisini aldım

rami çıkarıp tak slot yerini değiştir , bunlar olmassa büyük ihtimal ekran kartı yanmıştır

KS

Erennius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ersin' Alıntı:
aynısı bana olmuştu 400 liralık ekran kartı yanmış yenisini aldım

rami çıkarıp tak slot yerini değiştir , bunlar olmassa büyük ihtimal ekran kartı yanmıştır

şimdi ben bu ekran kartıyla devam etsem gittiği yere kadar bi sorun olurmu

Ersin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hiç bilmiyorum valla bi bilgisayarcıya baktırmakta fayda var

E

expert

Guest
ekran katını çıkarıp monitörü onboarddan tak bak eğer yine aynı ise monitörde problem var ama monitör çalışıyor ekranı veriyor ekran kartından kaynaklı bir problem gibi gözüküyor

Çağrı Doğanay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
S.a. bende de masaüstü pc power tuşuna basıyorum kasa açılmaya başlıyor anakart fanı çalışıyor ekran kartı ram girişleri kontrol ettim sorun yok bios pili çıkartıp taktım ancak ekrana görüntü gelmiyor sinyal yok diyor monitörde. Kasa önündeki ışık ise yanıp sönüyor sürekli. Pc çalışırken bianda kendi kendiliğine böyle oldu açıkken sinyal yok dedi ve düzelmedi sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri