Monitör Sorunu

Aykut Paksoy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler, 2 gündür Ghost Recon Wildlands oynuyorum Oyunu alta atınca Siyah ekranda kalıyor düzeliyor. Tekrar oyuna geçince tekrar siyaj ekranda kalıyor sonra geri düzeliyor. Neden olabilir bu gecikme daha önce yoktu

https://youtu.be/ixHv9yoX_JE

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Monitörünüzün ayarları ile yakın zamanda oynadınız mı? Bazı monitörler ekranda tamamen siyah görüntü algılarsa kendilerini uyku moduna alırlar. Sizde ki monitörde de böyle bir ayar mevcut daha önce olmuyor olmasının sebebi bu ayar açılıp kapatılabiliyor. Bende ki monitörde ben bu ayarı açık olarak kullanıyorum. Tamamen siyah ekranda monitör kendini uyku moduna alıyor sonra renk geldiğinde ekrana sizde ki gibi geri açılıyor. Bunu kontrol eder misiniz?

KS

Aykut Paksoy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Monitör ayarlarını sıfırladım dediklerinizi nasıl kontrol edicegim ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Valla benim monitörümün üzerinde ki ayarlardan açılıp kapatılıyor uyku modu başlığı altında bir menüsü var. Eğer bulamazsan Windows 'ta başlata Güç planını düzenle yaz ve gir. Açılan pencerede Ekranı kapat ve Uyku moduna geçir seçeneklerini ya kapat yada uzun bir süreye al. Gelişmiş güç palınını değiştir 'e tıkla ve açılan pencerede aşağıda verdiğim resimdeki ayarları yap.

XP5bo3.jpg

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri