Monitör Standı Önerisi

althea

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
2 adet monitörüm var ve bunlar için kol arıyorum cogunlak fps ooyunları vs oynuyorum ve sabit kalsın istemiyorum yeri gelince kendime yaklastırıym yeri gelince uzakta ve havada dursn buna uygun monitör standı varsa önere bilir misiniz?

1.monitör

2.monitör

baktığım ürünler:

2 adet monitörüm var ve bunlar için kol arıyorum cogunlak fps ooyunları vs oynuyorum ve sabit kalsın istemiyorum yeri gelince kendime yaklastırıym yeri gelince uzakta ve havada dursn buna uygun monitör standı varsa önere bilir misiniz?

1.monitör

2.monitör

baktığım ürünler:

bu ürün uygun mudur işimi görür mü acaba

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
NB'nin tek kollu versiyonunu kullanıyorum. Gayet memnunum ama sana tavsiyem benim gibi kabloları kısa tutma kopartıyor benim gibi asılıp kendine çekersen falan. Sen istersen çift kollusunu al daha çok işine yarar.

KS

althea

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
NB'nin tek kollu versiyonunu kullanıyorum. Gayet memnunum ama sana tavsiyem benim gibi kabloları kısa tutma kopartıyor benim gibi asılıp kendine çekersen falan. Sen istersen çift kollusunu al daha çok işine yarar.
ya kablolama bi şeklde halledilir tek endişe duyduğum mesala valorant oynuyorm bunu kendime cekince geliyor di mi mesala film izlerken geri cekicem bunlar okeyse beyaz modelini alıcam

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Heryere dönüyor gelıyor gidiyor yükseliyor alçalıyor. O yönden sıkıntısı yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri