Yardım Monitör Tavsiye

Berk..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba mimarlık okuyorum laptopa bağlamak için monitör ve klavye almak istiyorum bütçe sınırı koymadım ihtiyaçlarımı karşılayan minumum tutarda ki ürünü alabilirim.
Elimde msi marka 144hz bir laptop var monitörü neye göre seçmeliyim? 31.5" 1ms va veya ips istiyorum çözünürlük kısmına nasıl belirleyebilirim? Önerdiğiniz ürün var mıdır?
(Asus veya msi marla olursa iyi olur)

Klavye önermek isteyen olursa da steelseries msi asus markalardan çok ses çıkarmayan kablolu ve numpadli önerilere açığım.

KS

Berk..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
52
Pek sayılmaz okuyorum hala o seviye de programlar kullanıyorum şuan. Biraz oyun biraz iş diyebilirim

Hocam bu linkteki laptoptan var elimde RTX3070 max-q var içinde
AAA oyunlar için 2k- online oyunlar için 1080p (ne oynadığınızı bilmediğim için); ıps ekran 2k için 27” 1080p için 23-24-25” g-sync monitör seçmenizde yarar var benim düşüncem

KS

Berk..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
AAA oyunlar için 2k- online oyunlar için 1080p (ne oynadığınızı bilmediğim için); ıps ekran 2k için 27” 1080p için 23-24-25” g-sync monitör seçmenizde yarar var benim düşüncem
Hocam hikayeli oyunlar oynamıyorum arada arkadaşlarla valo cs tarzı oynayıp çıkarım. Okul düzeyi olduğu için ips çok şart değil ama monitörü büyük istiyorum. 31.5" alsam 2k veya 1080p görüntü de sorun yaşar mıyım?

Hocam hikayeli oyunlar oynamıyorum arada arkadaşlarla valo cs tarzı oynayıp çıkarım. Okul düzeyi olduğu için ips çok şart değil ama monitörü büyük istiyorum. 31.5" alsam 2k veya 1080p görüntü de sorun yaşar mıyım?
Hocam mesela

Bu ürün 10k bandında benim için özellik bakımından güzel bu fiyata daha iyisi var mıdır veya görüntü de çamurlaşma gibi şeyler yaşar mıyım

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
52

Hocam mesela

Bu ürün 10k bandında benim için özellik bakımından güzel bu fiyata daha iyisi var mıdır veya görüntü de çamurlaşma gibi şeyler yaşar mıyım
1080p 27” ekranlarda bile sırıtıyor o yüzden öyle dedim büyük ekran istiyorsanız 27” 2k bakın

1080p 27” ekranlarda bile sırıtıyor o yüzden öyle dedim büyük ekran istiyorsanız 27” 2k bakın
Linkteki ürün uygun ama markete bakmanızda yarar var fiyat karşılaştırması açısından

KS

Berk..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

Linkteki ürün uygun ama markete bakmanızda yarar var fiyat karşılaştırması açısından
Hocam niye 27" olması gerekiyor

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
52
31-32” ekranda pixel sayarsınız diye düşünüyorum; 27” inçkare başına düşen pixel sayısı muhabbetleri var internette detaylı rehberler mevcut benim şahsi fikrim tabi ki bu, siz 31” istiyorum derseniz alın tabi hatta internete laptop modelinizle birlikte 32” monitor tarzında kelimeler yazarak da kullananların deneyimlerine bakabilirsiniz

KS

Berk..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
31-32” ekranda pixel sayarsınız diye düşünüyorum; 27” inçkare başına düşen pixel sayısı muhabbetleri var internette detaylı rehberler mevcut benim şahsi fikrim tabi ki bu, siz 31” istiyorum derseniz alın tabi hatta internete laptop modelinizle birlikte 32” monitor tarzında kelimeler yazarak da kullananların deneyimlerine bakabilirsiniz
Anladım hocam bilmediğimiz için bu kadar sordum kusura bakma teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri