Öneri Monitör Tavsiyesi

penguen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Merhaba, geçen sene monitörü almıştım fakat dizdiğim için bunu 2. monitör olarak kullanmak istiyorum.
27 inç, 2K bir monitör arıyorum. Bütçem de 10k.

peebles

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
çok fazla ölü piksel yazmışlardı yorumlarda o yüzden korktum biraz bundan
Bunu alacağına MSI MAG 274QRFW alırsın ama sadece itopya satıcısı var şu anda acil değilse amazon stok gelmesini bekle.
Bende 1 ölü piksel ve birkaç sorun daha çıktı,degisim/iadeye yolladım. Yorumlara göre itopya sıkıntılıymis bu konularda ama göreceğiz.
Urun super bu arada rengi de beyaz.Yeni urun olduğu için pek incelemesi yok ama bakman için bi tane bırakayım,

Bunu alacağına MSI MAG 274QRFW alırsın ama sadece itopya satıcısı var şu anda acil değilse amazon stok gelmesini bekle.
Bende 1 ölü piksel ve birkaç sorun daha çıktı,degisim/iadeye yolladım. Yorumlara göre itopya sıkıntılıymis bu konularda ama göreceğiz.
Urun super bu arada rengi de beyaz.Yeni urun olduğu için pek incelemesi yok ama bakman için bi tane bırakayım,
Unutmazsam itopya değişim süreci ile alakalı buraya güncelleme yaparım,daha bu sabah yolladim

KS

penguen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

Unutmazsam itopya değişim süreci ile alakalı buraya güncelleme yaparım,daha bu sabah yolladim
Ürünü sipariş verdim amazondan, yarın gelmiş olur yüksek ihtimal. Ölü piksel çıkarsa yollucam ben de geri ama bu işlem nasıl oluyor bilmiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri