Yardım Monitörü Olmayan PC Uzak Masaüstü Ile Bağlanma [Çözüldü]

ormantik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba,
Arkadaşlar boşta bir kasam var monitörü yok ayrı olarak monitör alıp uğraşmakta istemedim. Kasayı fişe taktım internetini bağladım anydesk kurdum pc açılınca otomatik anydeskte açılıyor, ana bilgisayarımdan bu monitörü olmayan kasaya anydesk ile bağlandım bağlanıyor sıkınıtı yok ama görüntü 640p yani çok kötü küçüçük bir görüntü alıyorum bu sorunu monitör almadan nasıl çözerim oldlar yardım edebilir mi ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
kasayı televizyon ya da görüntü alabileceğin bir şekilde bağlayıp ayarlarsan olur diye düşünüyorum.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Merhaba,
Arkadaşlar boşta bir kasam var monitörü yok ayrı olarak monitör alıp uğraşmakta istemedim. Kasayı fişe taktım internetini bağladım anydesk kurdum pc açılınca otomatik anydeskte açılıyor, ana bilgisayarımdan bu monitörü olmayan kasaya anydesk ile bağlandım bağlanıyor sıkınıtı yok ama görüntü 640p yani çok kötü küçüçük bir görüntü alıyorum bu sorunu monitör almadan nasıl çözerim oldlar yardım edebilir mi ?
teamviewer ile denedin mi

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,215
Ağa benimde bugün laptop un ekranı kırıldı bunu TV ye falan bagliyabiliyormuyum

KS

ormantik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba,
arkadaşlar konuyu tekrar güncel tutmak için msj atıyorum çözüm için yazan olmadı belki çıkar dedim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri