Soru Monitörüm Iade Olur Mu?

Fwrron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
yaklaşık 5 gün önce hepsiburada üzerinden lg ultragear 27gq50f modelini satin aldim monitörde 1 adet ölü piksel var ve monitör 1ms diye satılıyor fakat sadece freesync özelliğini kapatinca 1ms oluyor ben bunu bilmeden aldım bugun iade talebi oluşturdum sizce iade olur mu?

gomuji

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
satıcı hepsiburada ise hiçbir problem olmaz direkt iaden onaylanır. farklı bir satıcıdan aldıysan satıcılar problem çıkarabiliyor ama hukuken 15 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkın var.

KS

Fwrron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
nethouse satıcısından aldim lg yetkili satıcısı yazıyodu alirken

IceBerg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
yaklaşık 5 gün önce hepsiburada üzerinden lg ultragear 27gq50f modelini satin aldim monitörde 1 adet ölü piksel var ve monitör 1ms diye satılıyor fakat sadece freesync özelliğini kapatinca 1ms oluyor ben bunu bilmeden aldım bugun iade talebi oluşturdum sizce iade olur mu?
eğer kutuyu dikkatlice yırtmadan vb. açtıysan hiç sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

Fueee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum iade olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri