monitörün hoparlöründe sıkıntı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Niyazi Ergazi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
monitörün hoparlöründe youtubeden sarkı acınca sıkıntı yok ama bluetv fılm acıyorm ses gıdıp gelıyor gıdıp gelıyor bazı yerlerde temasızlık gıbı birşey var anlamadm yollayım garantiye 
ASUS 24" MG248QR 1ms 144Hz Full Hd HDMI markası bu 

KS

Niyazi Ergazi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur abi bluetv girip dizi izlemedım surece sıkıntı yok gırersem eğer sesı bozuyor cıkınca problem olmuyor ne alaka abi garantıye yollasam sıkıntı olurmu 5 6 saatdır youtubedeyım normal sıtelerdeym problem yok ama bluetv gırınce ses gıdıp gıdıp gelıyor 1 sanıselık böyle 10 dk vıdeo 1 dk 1 gıdıyor ?? help abi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
BluTV 'nin dizilerinde ki ses CODEC kanal yapısı monitördeki 2 hoparlör ile uyumsuz olabilir buna yapacak bir şey yok bildiğim kadarı ile. Bu uyumsuzluktan kastım diziler 5+1 yada 7.1 desteklidir mesela bu hoparlör ile uyumsuz çalışıyor olabilir. Cızırtı anlık gidip gelme bundan olur. Zaten Monitörden dizi filan izlenmez kaliteli hoparlörler değil bence 100-150 TL kadar ayırıp 2+1 hoparlör alın. Yada 150-200 TL kadar ayırıp iyi bir kulaklık alın. Her halükarda monitörün hoparlörünün sorunları ve kalitesizliğinden daha iyidir.

KS

Niyazi Ergazi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sonuc olarak monitörde sıkıntı yok dimi abi yok kullaklıgım fılan varda bırsey oldu sandım ? garantiye yollucak bı sorun yoksa konuyu kapatabılırız ugur abi tskrler yardımn ıcın reset attım monitör e blue tv ide ddn gıbı kullaklıkdan dınlerım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Garantiye yollayacak bir sorun yok. Olsa monitör odaklı olurdu ses odaklı bir olay ve sadece bir platformda yani sorun yok.

Başka bir sorunuz olursa foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri